صفحه اصلی مشاوره لاتاری

مشاوره لاتاری

مشاوره لاتاری

برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا اولین قدم برای دریافت ویزا است ، اما مهمترین آن نیست . زیرا بوده اند بسیار افرادی که اسمشان در آمده اما به دلایل مختلف موفق به دریافت ویزا نشده اند . به همین دلیل انجام دادن تمامی پیش نیازها و آماده کردن موارد مختلف کیس شما به صورت صحیح امری بسیار مهم است که در صورت اشتباه در آن شاید دیگر زمانی برای جبران آن نباشد . از این رو گروه مهاجرتی پارس مهاجر با راه اندازی بخش مشاورین لاتاری خدمتی نوین را به برندگان لاتاری میدهد تا بتوانند بدون هیچ گونه مشکل ، دردسر و استرس کارهای کیس خود را پیش ببرند تا زمانی که ویزای خود را دریافت کنند.

مشاوره لاتاری
مشاوره لاتاری

خدماتی که مشاور لاتاری در صورت درخواست شما برای شما انجام میدهداز اعلام نتایج لاتاری تا دریافت ویزا.

پر کردن فرمهای اولیه بعد از قبولی معروف به فرمهای سری اول یا همان ds-260 به صورت صحیح

چک سایت برای بولتن شدن ویزا و کارنت شدن کیس شما

راهنمایی برای آماده سازی مدارک مورد نیاز (اعم از مدارک تحصیلی – مدارک شغلی – کارت واکسن – تمکن مالی و یا گرفتن اسپانسر )

راهنمایی برای افراد مشمول و کسانی که به دلیل نرفتن سربازی نمی توانند از کشور خارج شوند.

دریافت وقت معاینه از پزشک معتمد سفارت بسته به کشور محل مصاحبه شما

راهنمایی برای حضور در سفارت آمریکا و در زمان مصاحبه با آفیسر آمریکا

در آخر باید عنوان کرد تمامی مراحل بالا را بدون وجود مشاور و پرداخت هزینه به آن می توانید خودتان  انجام دهید . اما همیشه وجود شخصی که صحیح ترین راه را نشان دهد و در زمان بروز مشکل از روی تجربه خود بتواند بهترین تصمیم را برای شما بگیرید مهم است و شما هم می توانید با خیالی آسوده به دور از هر گونه استرس منتظر دریافت ویزای خود باشید .

در صورت تمایل به داشتن مشاور از طریق صفحه تماس با ما با گروه پارس مهاجر در ارتباط باشید.

[otw_shortcode_button href=”https://parsmohajer.info/lottery-form/” size=”large” icon_type=”general foundicon-checkmark” icon_position=”right” shape=”radius” color_class=”otw-orange” target=”_blank”]ثبت نام لاتاری توسط پارس مهاجر[/otw_shortcode_button]

شماره های تماس با پارس مهاجر :

شماره تماس مستقیم تلفنی :   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+

شماره تلگرام ، واتس آپ :      ۰۹۳۵۵۰۹۱۵۵۱ و   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+ 

شماره پیامک مستقیم : ۹۸۱۰۰۰۲۰۰۰۴۰۵۰۶۰+