صفحه اصلی گردشگری بهترین پرواز به استانبول

بهترین پرواز به استانبول

9 خواندن ثانیه
۱
0
736

بهترین پرواز به استانبول

بهترین پرواز به استانبول
بهترین پرواز به استانبول

خوب اگر شما برای خواندن مطالب این پست مشتاق هستید حتما از افرادی هستید که قصد رفتن به استانبول را دارید . اما پیش از همه چیز دنبال یک پرواز خوب برای رفتن به کشور ترکیه هستید . خوب برای اینکه بتوانیم شما را به خوبی راهنمایی کنیم ابتدا باید بدانیم که مهمترین عامل در یک پرواز خوب برای شما کدام است . مهمترین موضوع برای افراد مختلف متفاوت است .استانبول شهر واقع در اروپا و آسیا است . که هر یک از قسمتهای آن چه قسمتی اروپایی و چ قسمت آسیایی آن دارای فرودگاه می باشند . دو فرودگاه بزرگ استانبول فرودگاه آتاتورک (Istanbul Atatürk Airport) قسمت اروپایی و سابیها (Sabiha Gokcen) قسمت آسیایی هستند.

با کمک شما خوانندگان عزیز قدم به قدم موضوعات مختلف را بررسی خواهیم کرد تا در آخر بتوانیم نتیجه گیری مناسبی انجام دهیم و بهترین پرواز را برای هم سلیقه انتخاب نماییم.

برای بهترین پرواز به استانبول نکات زیر را مطالعه نمایید :

یکی از مهمترین عوامل برای برخی از مسافرین عزیز موضوع هزینه بلیط پرواز می باشد . یعنی هر چه قیمت بلیط پرواز برایشان کمتر باشد آنها بیشتر می پسندند . برای این دسته از افراد پیشنهادات زیر را داریم .

۱- ابتدا از پروزهای داخلی استفاده نمایید .

۲- از پروازهایی بلیط تهیه کنید که چارتر هستند و با هزینه پایینتری به شما بلیط مورد نظرتان را ارائه می دهند. ( در نظر داشته باشید پروازهای چارتر کنسلی ندارند و در صورت انصراف از سفر نمیتوانید هزینه بلیط پرداختی خود را پس بگیرید . )

۳- اگر از نظر زمانی مشکلی ندارید ساعات پرواز خود را در ساعت نیمه شب و یا ساعات غیر ترافیک مسافر انتخاب کنید . زیرا در این ساعات مسافر کمتری وجود دارد و به همین دلیل می توانید با قیمت ارزانتری بلیط تهیه نمایید .

دسته دوم افرادی هستند که هزینه برای آنها زیاد مهم نیست و بیشتر کیفیت پرواز و هواپیمایی که با آنها سفر میکنند مهم هست .برای اینگونه افراد بیشتر توصیه می شود از پروازهای خارجی استفاده کنند که سرویس دهی مناسبی دارند و میتوانید از سفر ۳ ساعته خود به استانبول لذت ببرید . پروازهای خارجی هم معمولا از نظر کیفیتی به ترتیب می توان به پروازهای ترکیشاطلس جتپگاسوس اشاره کرد. البته پروازهای ایرانی با کیفیت مناسب نیز هست که از آنها می توان به ماهان و یا ایران ایر اشاره نمود.

در زیر وبسایت چند شرکت هواپیمایی مختلف را برای شما دوستان قرار داده ایم .

Turkish airlines

AtlasGlobal

Pegasus Airline

تمامی این مطالب برای این هست تا شما دوستان بهترین پرواز به استانبول را پیدا کنید .

یک دسته دیگر از افراد هستند که هم قیمت برای آنها مهم هست و هم کیفیت پرواز :

به آنها توضیه می کنی از پروازهای لحظه آخری استفاده کنند . اگر جز افرادی باشید که پروازهای مختلف را رصد کنید خواهید دید در زمانهایی خاص پروازهایی از شرکتهای معتبر هست که قیمت پایینی دارد . مثلا برای فردا یک پرواز از یک شرکت خوب اما هزینه خیلی پایین . خوب شما می توانید از این پروازهای لحظه آخری استفاده کنید . ( البته همیشه باید آمادگی سفر را داشته باشید و چمدان خود را از قبل آماده کرده باشید . )

در پستهای آینده مطالب دیگری برای شما دوستان از سفرنامه های مختلف و راهنمای سفر به دیگر کشورها را برای شما دوستان قرار خواهیم داد .

با سایت مهاجرت پارس مهاجر همراه باشید.

  • سفر دریایی با کشتی کروز

    بهترین کشتی تفریحی دنیا

    بهترین کشتی تفریحی دنیا دوست دارید بدانید بهترین کشتی تفریحی دنیا کدام است؟ چطور میتوان یک…
  • بزرگترین فرودگاه جهان

    بزرگترین فرودگاه دنیا

    بزرگترین فرودگاه دنیا بزرگترین فرودگاه دنیا کدام است؟ نام بزرگترین فرودگاه دنیا چیست؟ بزرگ…
بارگذاری در گردشگری

دیدگاه بگذارید

avatar
خلیل پورآقایی
مهمان

سلام از شما دوست عزیز بسیار سپاسگذارم که به این روشنی به همه سولات پاسخ می دهید.
متشگرم .خ.پ

wpDiscuz