صفحه اصلی مهاجرت آمریکا ثبت نام لاتاری 2019

ثبت نام لاتاری 2019

52 خواندن ثانیه
۱۵۵
7
65,847

ثبت نام لاتاری 2019 آمریکا – اطلاعات کامل لاتاری ،راهنمای ثبت نام لاتاری 2019 یا همان ثبت نام گرین کارت آمریکا در سال 2019 . ثبت نام لاتاری 2019 از 26 مهرماه 96 الی 30 آبان 96 .برنامه تنوع ویزای فرهنگی یا همان Diversity Visa program یکی از برنامه های مهاجرتی کشور آمریکا می باشد که هر ساله از طریق قرعه کشی انجام می گردد و منتخبین آن در صورت دریافت ویزا می توانند به آمریکا مهاجرت کنند و گرین کارت این کشور را دریافت کنند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام لاتاری در ادامه مطلب با پارس مهاجر همراه باشید .

ثبت نام لاتاری 2019
ثبت نام لاتاری 2019

ثبت نام لاتاری 2019

آخرین فرصت ثبت نام نهایی تا  ساعت 8:30 امشب ( 1 آذر 96 ) به وقت ایران هست.برای ثبت نام هر چه سریعتر فرم زیر را تکمیل نمایید .تا ثبت نامتان قبل از به اتمام رسیدن زمان انجام گردد.


برای ثبت نام لاتاری 2019 توسط پارس مهاجر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید :

آموزش ثبت نام لاتاری

فرم ثبت نام لاتاری توسط پارس مهاجر


لاتاری آمریکا چیست ؟
برنامه ویزای تنوع فرهنگی یا همان Diversity Immigrant Visa که در ایران به نام لاتاری مشهور شده است برنامه ای است که از سال 1990 در کشور آمریکا اجرایی شده است و به موجب آن اتباع کشورهایی که نرخ جمعیت پایینی در آمریکا دارند می توانند از طریق قرعه کشی ویزای آمریکا بگیرند و پس از ورود به این کشور گرین کارت آمریکا را دریافت نمایند .

چه کسانی می توانند در قرعه کشی لاتاری آمریکا شرکت نمایند ؟
دو دوسته افراد می توانند در لاتاری ثبت نام نمایند . شخصی که مایل به ثبت نام است باید شرایط یکی از این دو را داشته باشد.

 • حداقل دوازده سال تحصیلی داشته باشد
 • دو سال سابقه کاری در مشاغل رتبه 7 به بالا در آمریکا داشته باشد

آیا برای ثبت نام لاتاری 2019 شرط سنی نیز وجود دارد ؟
خیر، در هیچ دوره ای از لاتاری شرط سنی وجود نداشته است. هر شخصی که یکی از پیش نیازهای بالا را داشته باشد می تواند ثبت نام نماید.

من دیپلم کاردانش و یا فنی دارم آیا می توانم در لاتاری ثبت نام کنم؟
دیپلم در ایران سال یازدهم تحصیل هست و فرقی ندارد در چه رشته باشد .برای واجد شرایط ثبت نام بودن یا باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید یا بعد از دیپلم خود وارد دانشگاه شده باشید و دانشجو باشید .

مدرک تحصیلی من نزد دانشگاه است برای ثبت نام چه کار کنم؟
در زمان ثبت نام نیازی به خود مدرک تحصیلی ندارید . فقط داشتن اطلاعات مدرک برای پر کردن فرم ثبت نام کافی است.

من تحصیلات 12 ساله ندارم چطور از طریق سابقه کاری اقدام کنم؟
افرادی که پیش نیاز تحصیلی ندارند تنها در صورتی می توانند ثبت نام نمایند که سابقه کاری آنها در رشته هایی باشد که امتیاز آنها در کشور آمریکا 7 و 8 می باشد . این افراد اگر در 5 سال گذشته حداقل دو سال در یکی از این مشاغل فعالیت کرده باشند و بتوانند مدارک آن را ارائه دهند می توانند در لاتاری 2019 ثبت نام نمایند .

چه مشاغلی امتیاز 7 و 8 دارند ؟
در لینک زیر می توانید لیست مشاغل دارای امتیاز را مشاهده نمایید .
مشاغل رتبه 7
مشاغل رتبه 8

چه مدارکی برای اثبات سابقه کاری من نیاز است؟
در زمان ثبت نام نیازی به ارائه مدرک نمی باشد . اما در صورتی که جز برندگان باشید می توانید از طریق ارائه مدارک زیر به آفیسر این مورد را نشان بدهید .

 • گواهی اشتغال
 • سابقه پرداخت بیمه
 • گواهینامه در دوره های آموزشی مختلف مرتبط با سابقه کاری

برای ثبت نام آیا نیاز به مدرک زبان انگلیسی هست ؟
خیر ثبت نام کنندگان نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی ندارند، اما دانستن زبان انگلیسی برای شخصی که میخواهد در آمریکا زندگی کند لازم و ضروری است.

چند فرم می توانم در لاتاری ثبت نام کنم؟
هر شخص فقط یک فرم می تواند ثبت نام کند . در هر فرم اگر شخص متاهل است باید اطلاعات همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را نیز در صورت وجود وارد نماید.یعنی اگر زوجی هر دو پیش نیاز ثبت نام لاتاری را داشته باشند می توانند دو فرم جداگانه برای خود تکمیل کنند که این یعنی دو شانس در قرعه کشی خواهند داشت.

آیا امکان پر کردن فرمهای بیشتر وجود دارد؟
خیر، در صورتی که اطلاعات شخصی به صورت تکراری در فرم وارد شود این کار چه عمدی باشد چه سهوی باعث حذف شدن تمامی فرمهای شخص از قرعه کشی خواهد شد.

زمان ثبت نام لاتاری 2019 چه زمانی می باشد؟
زمان ثبت نام از 18 اکتبر 2017 (26 مهر ماه 1396 ) شروع می گردد و تا 22 نوامبر 2017 (1 آذر ماه 1369 ) ادامه خواهد داشت.

برای ثبت نام لاتاری 2019 نیاز به چه اطلاعاتی است ؟
اطلاعات هویتی ( اطلاعات پاسپورت و یا شناسنامه )
فایل عکس مطابق با شرایط خواسته شده
اطلاعات تماس و محل سکونت

عکس مورد نیاز ثبت نام لاتاری 2019 باید چه شرایط داشته باشد؟
شرایط دقیق عکس لاتاری در مطلب زیر آورده شده است . با کلیک بر روی لینک عکس لاتاری در زیر می توانید این اطلاعات را مشاهده نمایید . ( لینک در صفحه ای جداگانه باز خواهد شد) چند عکس در پایین مشاهده می نمایید.
عکس لاتاری

نمونه عکس مورد نیاز لاتاری

آیا خودم میتوانم عکس را بگیرم؟
اگر عکسی که خود تهیه می کنید شرایط مورد نظر را داشته باشد مشکلی نیست در غیر این صورت باید از طریق عکاسی این عکس را تهیه نمایید.

شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا چقدر است؟
در بین کشورهای مجاز شرکت کننده ایران یکی از بیشترین تعداد برندگان را دارد .در سالهای اخیر هر ساله حدود 4 هزار نفر از ایران برنده شده اند . البته تعداد شرکت کنندگان از ایران هم در این امر دخیل هست و هر چه تعداد شرکت کنندگان بیشتر باشد شانس برنده شدن افراد کمتر می شود.

من شنیده ام سالیانه بالای دو میلیون از ایران شرکت می کنند؟
آمار رسمی هر ساله بعد از چند ماه اعلام می گردد اما تقریبا این تعداد نفرات در لاتاری ثبت نام می کنند که این تعداد هر سال بیشتر نیز می شود.  البته خیلی از فرمها به علت رعایت نکردن نکات پر کردن فرم قبل از قرعه کشی از گردانه رقابت حذف می گردند که به همین دلیل بهتر هست در صورت تمایل ثبت نام شما توسط پارس مهاجر صورت گیرد .

آیا پارس مهاجر می تواند من را ثبت نام کند؟
افرادی که به هر علت مایل به استفاده از خدمات پارس مهاجر در این زمینه باشند می توانند ثبت نام خود را به پارس مهاجر محول نمایند.

اگر پارس مهاجر من را ثبت نام کند شانسم بیشتر خواهد شد؟
پارس مهاجر تضمین پر کردن صحیح فرمها را به شما می دهد و شما بدون مشکل در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد و جز حذف شدگان قبل از قرعه کشی نخواهید بود .

چرا ثبت نام خود را به پارس مهاجر بسپارم؟

 • سابقه بالا در امور لاتاری و مهاجرت به آمریکا و کشورهای اروپایی
 • ثبت نام با اطمینان بالا و بدون مشکل در ثبت نام متقاضیان
 • صد ها برنده و پرونده موفق به دریافت ویزا توسط پارس مهاجر
 • ثبت نام با ایمیل شخصی فرد ثبت نام کننده و ارائه کد رهگیری برای پیگیری نتایج
 • چک کردن نتایج افرد ثبت نام شده توسط پارس مهاجر و اطلاع به آنها
 • امکان پیگیری پروسه های برندگان لاتاری تا دریافت ویزا
 • هزینه مناسب خدمات با توجه به تجربه و سابقه بالا

در زیر نمونه هایی از ویزاهای لاتاری آمریکا دریافت شده توسط مشتریان پارس مهاجر را مشاهده می نمایید :

نمونه ویزا لاتاری

هزینه ثبت نام لاتاری 2019 چقدر است؟
در صورتی که خودتان شخصا ثبت نام را انجام دهید هزینه ای برای شما نخواهد داشت . البته بهتر است در صورتی که تسلط کافی برای ثبت نام ندارید ثبت نام را به پارس مهاجر بسپارید و برای صرفه جویی هزینه ای اندک شانس شرکت در قرعه کشی خود را از دست ندهید .

هزینه ثبت نام توسط گروه پارس مهاجر چقدر می باشد؟
هزینه ثبت نام بسته به تعداد اعضای خانواده و تعداد فرم مشخص می شود:

 • ۱ فرم ۴۵ هزار تومان
 • ۲ فرم ۹۰ هزار تومان (متاهل)
 • ۳ فرم ۱۲۰ هزار تومان
 • ۴ فرم ۱۴۰ هزار تومان

چطور میتوانم اطلاعاتم را به پارس مهاجر برای ثبت نام بدهم ؟
فرم  ثبت نام لاتاری 2019 در سایت قرار گرفته است . شما می توانید از طریق لینک زیر وارد شده و فرم فارسی  ثبت نام را تکمیل نمایید ، پس از آن فرمتان توسط یکی از کارشناسان ما بررسی ، و در صورت نبود مشکل ( در صورت هر گونه مشکل به شما برای رفع نقص اطلاع داده خواهد شد ) تایید می گردد و در نوبت ثبت نام نهایی قرار می گیرد و  پس از ثبت نام نهایی فرم شما ، اطلاعات پیگیری ثبت نامی از طریق ایمیل و یا تلگرام برای شما ارسال می گردد . برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

 

آخرین فرصت ثبت نام نهایی تا حدود ساعت 8 امشب ( 1 آذر 96 ) به وقت ایران هست.برای ثبت نام هر چه سریعتر فرم زیر را تکمیل نمایید .تا ثبت نامتان قبل از به اتمام رسیدن زمان انجام گردد.

 

آموزش ثبت نام لاتاری

فرم ثبت نام لاتاری توسط پارس مهاجر

 

از چه طریقی می توانم با پارس مهاجر در تماس باشم؟
شماره تماس مستقیم تلفنی :   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+
شماره تلگرام ، واتس آپ :      ۰۹۳۵۵۰۹۱۵۵۱ و   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+
شماره پیامک مستقیم : ۹۸۱۰۰۰۲۰۰۰۴۰۵۰۶۰+

 

آیا خودم میتوانم ثبت نام را انجام دهم؟
افراد اگر آشنایی متوسطی با زبان انگلیسی داشته باشند و دقت کافی به خرج دهند می توانند فرم مربوطه خود را ثبت نام نمایند. البته در صورت نداشتن دقت کافی و پر کردن غیر صحیح فرم امکان پیش آمدن مشکلات آتی و حتی حذف فرم و یا پس از برنده شدن ریجکت شدن شخص در زمان مصاحبه خواهد بود .بنابراین توصیه می شود ثبت نام شما توسط افراد با تجربه انجام گیرد .

 

اگر خودم بخواهم ثبت نام کنم برای ثبت نام لاتاری 2019 به چه سایتی مراجعه کنم ؟
افرادی که بخواهند شخصا خودشان ثبت نام نمایند می توانند از طریق سایت زیر که اقدام نمایند. . برای ورود به آن می توانید از طریق لینک زیر وارد سایت شوید .( لینک در صفحه ای جداگانه باز خواهد شد)

سایت وزارت خارجه آمریکا


برای ثبت نام در لاتاری از طریق پارس مهاجر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام لاتاری

فرم ثبت نام لاتاری توسط پارس مهاجر

شماره های تماس با پارس مهاجر :

شماره تماس مستقیم تلفنی :   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+

شماره تلگرام ، واتس آپ :      ۰۹۳۵۵۰۹۱۵۵۱ و   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+

شماره پیامک مستقیم : ۹۸۱۰۰۰۲۰۰۰۴۰۵۰۶۰+


راهنمای ثبت نام لاتاری 2019 از زبان سایت وزارت خارجه آمریکا

برنامه قرعه کشی روادید مهاجرت گونه گونی ( قرعه کشی گرین کارت ) که توسط کنگره مورد تصویب قرار گرفته است، به صورت سالیانه توسط وزارت خارجه آمریکا اجرا می گردد. متقاضیانی که نامشان در قرعه کشی انتخاب شدهه (برگزیدگان ) باید واجد شرایطی صریح و مشخص باشند. برگزیدگان بر اساس یک قرعه کشی شانسی توسط کامپیوتر انتخاب می شوند. این روادیدها در ۶ منطقه جغرافیایی توزیع میگردند، بطوریکه هر کشور در یکی از این مناطق شش گانه نمیتواند در یک سال بیش از ۷ درصد از ویزاهای قرعه کشی کارت سبز موجود را دریافت کند. اتباع کشورهای زیر واجدد شرایط ثبت نام در برنامه قرعه کشی گرین کارت 2019 نمی باشند، زیرا طی پنج سال گذشته بیش از ۵٠ هزار مهاجر بهه ایالات متحده آمریکا فرستاده اند.

بنگلادش، برزیل، کانادا، چین (متولدین سرزمین اصلی) ، کلمبیا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، ال سالوادور، هائیتی، هندوستان، جاماییکا، مکزیک، نیجریه، پاکستان، فیلیپین، پرو، کره جنوبی، بریتانیا (به غیر از ایرلند شمالی)و مناطق تحت قیمومیت آن و
ویتنام.

امسال در ویژگی های واجد شرایط شناخته شدن برای برنامه قرعه کشی تغییری بوجود نیامده است.

شرایط و ویژگی های لازم برای ثبت نام لاتاری 2019

شرط شماره یک
متولدین کشورهایی که اتباع آن واجد شرایط هستند میتوانند در قرعه کشی شرکت کنند.اگر شما در یکی از کشورهایی مشمول متولد نشده اید دو راه دیگر برای واجد شرایط شدن شما وجود دارد.

_ آیا همسر شما متولد یکی از کشورهایی است که شهروندان آن واجد شرایط ثبت نام در قرعه کشی هستند؟ در اینصورت می توانید با ذکر کشور تولد همسرتان با این شرط که نام هر دو شما و همسرتان در فرم های نام نویسی ذکر شده باشد و درصورت دریافت ویزا همزمان وارد آمریکا شوید.
_ آیا شما در کشوری متولد شده اید که شهروندانش واجد شرایط نیستند اما هیچکدام از والدین شما متولد آن کشور نبودهه و در زمان تولدتان در آن کشور مقیم نبوده اند؟ در این صورت می توانید کشور محل تولد هر یک از والدین خود در صورتی که متولدین آن کشور واجد شرایط شرکت درقرعه کشی 2019 باشند را انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به بخش پرسشهای متداول مراجعه کنید.

شرط شماره دو
همچنین برای شرکت در قرعه کشی شما باید واجد شرایط تحصیلی و یا دارای تجربه کاری لازم برای شرکت در برنامهه قرعه کشی باشید.
شما باید یا دارای تحصیلات دبیرستانی و یا تحصیلاتی معادل آن داشته باشید که نشان دهنده تکمیل موفقیت آمیز ۱۲ سال تحصیل در مقاطع ابتدایی و دبیرستان باشد یا ۲ سال تجربه کاری طی ۵سال گذشته در زمینه مشاغلی که انجامم آنها نیازمند حداقل دو سال کارآموزی و یا تجربه میباشد، داشته باشید. برای تصمیم گیری در زمینه صلاحیت تجربه کاری،، مرجع ذیصلاح O*Net OnLine وزارت کار آمریکا است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صلاحیت تجربه کاری به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

در صورتیکه این دو شرط ذکر شده شامل حالتان نمی شود در برنامه قرعه کشی نام نویسی نکنید.

زمان نام نویسی برای ثبت نام لاتاری 2019

3 اکتبر تا 7 نوامبر
فرم های نام نویسی برای شرکت در برنامه ویزای اقامت دائم آمریکا یا لاتاری گرین کارت 2019 ، باید مابین سه شنبهه چهارم اکتبر تا دوشنبه هفتم نوامبر ساعت دوازده ظهر (به وقت شرق آمریکا)به طور الکترونیک در تارنمای رسمی www.dvlottery.state.gov دریافت شود. برای شرکت تا آخرین هفته ثبت نام منتظر نمانید زیرا حجم بالای تقاضا میتواند موجب تاخیر در عملکرد تارنما شود. درخواست های پس از موعد و یا درخواست های غیر الکترونیکی پذیرفته نخواهند شد. وزارت امور خارجه با استفاده از فنآوری های پیشرفته توانایی تشخیص ثبت نام های مکرر را دارد. نام نویسی بیش از یک مرتبه موجب مردود شدن درخواست شما خواهد شد.

تکمیل نام نویسی برای برنامه قرعه کشی گرین کارت برای سال 2019 اطلاعات خود را به طور الکترونیک در فرم ( ۵۵۰۱-DS ) یا( DV-E ) بصورت آنلاین در تارنمای www.dvlottery.state.gov وارد کنید. فرم های ناقص بررسی نخواهند شد. نامم نویسی برای شرکت در قرعه کشی اگر توسط خودتان صورت گیرد رایگان است. در صورتی که میخواهید این کار را بهه شخص دیگری بسپارید حتما حواستان باشد که اطلاعاتتان را بدون مشکل به آنها ارائه دهید و حتما بعد از ثبت نام کانفیرمیشن نامبر و همچنین اطلاعات فرم ثبت نام اصلیتان را از آنها دریافت نمایید .


راهنمای ثبت نام لاتاری 2019


پس از تکمیل و ارسال درخواست صفحه تاییدی را خواهید دید که در آن نام و شماره تائیدیه ویژه درج شده است. این صفحه را برای بایگانی چاپ کنید. از اول مه ۲۰۱۷ شما قادر خواهید بود با مراجعه به تارنمای www.dvlottery.state.gov و کلیک کردن روی گزینه Check Status Entrant و وارد کردن شماره تاییدیه ویژه و اطلاعات شخصی خود، وضعیت پرونده تان را بررسی کنید. تنها با
مراجعه به Check Status Entrant میتوانید درمورد وضعیت پذیرش پرونده تان در قرعه کشی سال 2019 مطلع شوید [وو در صورت پذیرش] به اطلاعاتی درمورد مراحل بعدی و آگاهی از وقت مصاحبه ویزای مهاجرتی با خبر شوید. برای اطلاعات بیشتر در اطلاعات بیشتر درباره روند انتخاب به بخش پرسشهای متداول مراجعه کنید.

برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت امسال باید اطلاعات زیر را در فرم E-DV وارد کنید:

۱- نام کامل نام خانوادگی/فامیلی، نام کوچک، نام میانی دقیقا آنگونه که در گذرنامه نوشته شده است.
۲- تاریخ تولد روز، ماه، سال
۳- جنسیت مرد یا زن
۴- شهر محل تولد شما
۵-کشور محل تولد شما نام کشور محل تولد شما باید نام کنونی کشوری باشد که در آن متولد شده اید.
۶- کشور مجاز یا مورد تایید در برنامه قرعه کشی کشور واجد شرایط شما معمولا همان کشور محل تولدتان است. کشورر واجد شرایط شما ارتباطی به محل زندگیتان ندارد. اگر شما در کشوری متولد شده اید که واجد شرایط شرکت در برنامهه قرعه کشی ویزا نمی باشد، می توانید با مراجعه به دستورالعمل های بالا، امکان انتخاب کشور دیگری را به عنوان کشور عهده دار خود بررسی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور عهده دار، لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.
۷- عکس (های)ضمیمه درخواست – عکس های اخیر از خودتان، همسرتان و کلیه فرزندانتان که نامشان در فرم نام نویسی درج شده است . برای توضیحات بیشتر درمورد مشخصات ترکیبی و فنی به بخش << ارسال عکس دیجیتال >> مراجعه کنید. نیازی به ارسال عکس همسر یا فرزندی که خود شهروند آمریکا است یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است وجود ندارد حال آنکه ارسال این عکس ها منعی ندارد.
عکس های گروهی پذیرفته نخواهند شد؛ برای هر شخص باید عکس جداگانه ارسال کنید. در صورت انجام هرگونهه ویرایش در عکس، ارسال عکس های قدیمی و یا عدم انطباق عکس ها با الزامات توضیح داده شده، امکان این وجود دارد که درخواست شما مردود شود و یا اینکه برای شما ویزا صادر نشود. برای اطلاعات بیشتر به بخش << ارسال عکس دیجیتال >> مراجعه کنید.

۸- آدرس پستی شامل

سطر اول آدرس،
سطر دوم آدرس،
شهر/شهرک، منطقه/روستا/استان/ایالت،
کد پستی/زیپ کد

کشور
۹- کشوری که هم اکنون در آن زندگی می کنید
۱۰- شماره تلفن (اختیاری)

۱۱- نشانی پست الکترونیکی (ایمیلی)که به آن دسترسی مستقیم دارید. درصورتی پذیرش در قرعه کشی ، هنگامی که با استفاده از گزینه Check Status Entrant از وضعیتتان مطلع می شوید ایمیلی از وزارت امورخارجه آمریکا دریافت خواهید کرد که در آن جزئیات مصاحبه ویزای مهاجرتی شما را اعلام خواهد شد. وزارت امورخارجه هرگز ایمیلی مبتنی بر پذیرش یا مردودی در قرعه کشی به شما نمی فرستد . برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۲- بالاترین میزان تحصیلات شما تا کنون: ( ۱) دبستان، (۲) دبیرستان، بدون اخذ مدرک، (۳) دبیرستان با اخذ مدرک، ( ۴) آموزشگاه حرفه ای، ( ۵)گذراندن تعدادی از واحدهای دوره لیسانس، ( ۶)مدرک دانشگاهی، (۷) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره فوق لیسانس، ( ٨) مدرک فوق لیسانس، ( ۹) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره دکترا و ( ۱۰ ) مدرک دکترا. برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۳- وضعیت کنونی تاهل : مجرد، متاهل، طلاق گرفته، بیوه، متارکه قانونی. [درصورت تاهل] نام، تاریخ تولد، جنسیت، شهر/روستای تولد و کشور تولد همسرتان را به همراه عکس همسرتان با همان مشخصات مشابه عکس خودتان وارد کنید.

خودداری از ذکر نام همسر موجب رد شدن شدن درخواست ویزای متقاضی اصلی در زمان مصاحبه خواهد شد. اگر حتی بنا دارید از همسرتان متارکه کنید می بایست مشخصات همسرتان را در فرم ها ذکر کنید. همسری که شهروند آمریکا است و یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است نیازی به دریافت ویزای مهاجرت ندارد درحالیکه منعی برای درج نام آنها در فرم وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اعضای خانواده به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۴- تعداد فرزندان نام، تاریخ تولد، جنسیت و محل تولد تمامی فرزندانی که سن آنها کمتر از ۲۱ سال است و ازدواج نکرده اند صرفنظراز اینکه با شما زندگی میکنند و یا قصد همراهی با شما یا پس از مهاجرت شما به آمریکا را دارند را ذکر کنید. برای هر کدام از فرزندانتان عکس های جداگانه با مشخصات مشابه به عکس خودتان ارسال کنید.

تعداد فرزندان نام، تاریخ تولد و محل تولد همسر و تمامی فرزندان و فرزندخوانده ها و فرزندان همسرتان که سن آنها کمتر از ۲۱ سال بوده و ازدواج نکرده اند باید در درخواست شما ذکر گردد، حتی اگر شما قانونا از پدر یا مادر آن فرزند خود جدا شده اید و همسر شما و فرزندتان دیگر با شما زندگی نمی کنند و/یا قصد ندارند تا به همراه شما به ایالات متحده مهاجرت کنند. برای هرکدام از فرزندانتان عکسی مطابق با مشخصاتی مشابه عکس خودتان ارسال نمایید.

دقت کنید که نام تمام موارد زیر را وارد نمایید:

– تمام فرزندان طبیعیتان که در قید حیات می باشند.
– تمام فرزندانی که قانونا به فرزندی قبول کرده اید ودر قید حیات می باشند و تمام فرزنده خوانده هایی که در زمان پرر کردن فرم مجرد و زیر ۲۱ سال هستن ، حتی اگر قانونا شما از پدر و یا مادر آنها جدا شده اید و یا فرزندان و همسر شما دیگر با شما زندگی نمی کند و یا قصد مهاجرت به ایالات متحده آمریکا را ندارد.

– فرزندان متاهل شما و فرزندانی که بیشتر از ۲۱ سال سن دارند، نمی توانند در درخواست قرعه کشی شما نام نویسی شوند. اما، قانون محافظت از وضعیت فرزندان، در برخی شرایط فرزندان را در مقابل از دست دادن شرایط لازم برای دریافت ویزا بواسطه افزایش سن (رد شدن از مرز ۲۱ سال)محافظت می کند. اگر فرم ثبت نام شما برای شرکت در قرعه کشی قبل از ۲۱ سالگی فرزندنتان ارسال شود، و قبل از صدور ویزا فرزند شما به ۲۱ سالگی برسد، قوانین مربوط به افراد زیر ۲۱ سال در مورد فرزند شما صادق می شود.

فرزندی که اکنون شهروند یا ساکن قانونی ایالات متحده است واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی و دریافت این روادید نیست، و منعی برای وارد کردن یا حذف نام او در فرم تقاضای والدین برای شرکت در قرعه کشی وجود ندارد. خودداری از ذکر اسامی کامل فرزندان واجد شرایط، موجب مردود شدن درخواست متقاضی اصلی و رد شدن تمامی ویزاهای افراد ذکر شده در درخواست در هنگام مصاحبه ویزا خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تکمیل درخواست الکترونیک ویزای مهاجرتی سال ۲۰۱۸ ، لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید .


آموزش ثبت نام لاتاری 2019


انتخاب متقاضیان
برندگان قرعه کشی به صورتی تصادفی توسط کامپیوتر(رایانه)و از بین تمامی متقاضیان تایید صلاحیت شده براساسس سهمیه منطقه ای و کشوری انتخاب خواهند شد. از تمام متقاضیان قرعه کشی ۲۰۱۸ درخواست می شود که شماره تاییدیه خود را حفظ نمایند و با مراجعه به بخش Entry Status Check تارنمای ww.dvlottery.state.gov وضعیت خود را از لحاظظ پذیرش بررسی کنند. بخش Entry Status Check این تارنما از روز ۳ ماه مه ۲۰۱۷ تا ٢٠ ژوئن ۲۰۱۸ فعال خواهد بود.
اگر شماره شما در لیست انتخابی باشد، شما به صفحه ای راهنمایی خواهید شد که دستورات لازم مربوط به انجام بقیهه مراحل کار از جمله اطلاعات مربوط به هزینه ها در آن درج شده است. بخش Entry Status Check تنها روشی است که وضعیت شما از لحاظ قرعه کشی ۲۰۱۸ را نشان می دهد. وزارت امورخارجه نامه های مکتوب یا پست الکترونیک(ایمیل) به برندگان قرعه کشی ارسال نمی کند. سفارتخانه ها و کنسولگری های ایالات متحده فهرست پذیرفته شدگان را ارائه نمی کنند. اشخاصی که در فهرست انتخابی نیستند هم ایمیل عدم پذیرش دریافت نمی کنند و تنها راه برای اطلاع از وضعیت مراجعه به بخش Entry Status Check این تارنما است. توصیه می کنیم که حتما شخصا وضعیت خود را بررسی کنید و برای اطلاع از وضعیت خود به دیگران اتکا نکنید. در صورت پذیرش در قرعه کشی، برای دریافت ویزای مهاجرتی و مهاجرت به ایالات متحده شما همچنان باید واجد تمامی شرایط ذکر شده براساس قانون ایالات متحده باشید. بررسی این شرایط ممکن است فرآیندی دقیق و زمانبر باشد و در مورد شهروندان بعضی از کشورها که در فهرست دولتهای حامی تروریسم قرارگرفته اند، نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد. این درحالیست که این بررسی ها ممکن است تنها محدود به شهروندان این کشورها نشود.

فرم ثبت نام لاتاری 2019

تکمیل فرمها وارسال مدارک پذیرفته شدگان قرعه کشی و خانواده هایشان که حائز شرایط قانونی مهاجرت هستند می بایست تا نیمه شب ۳۰ سپتامبر 2019 انجام شده باشد. تغییر ضوابط یا هیچ استثنایی شامل حال مدارکی که بعد از این تاریخ دریافت شده باشند نخواهد شد و متقاضیانی که بعد از این موعد فرمهای خود را تسلیم کنند قادر به دریافت ویزای مهاجرتی نخواهند بود. وابستگان و خانواده واجد شرایط متقاضی پذیرفته شده نیز امکان دریافت ویزای مهاجرتی را ازدست خواهند داد اگر بعد از این تاریخ، مدارک خود را تسلیم نمایند.برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا به بخش پرسش های متداول در زمینه نحوه انتخاب مراجعه نمایید .


برای ثبت نام در لاتاری از طریق پارس مهاجر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

فرم ثبت نام لاتاری توسط پارس مهاجر

شماره های تماس با پارس مهاجر :

شماره تماس مستقیم تلفنی :   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+

شماره تلگرام ، واتس آپ :      ۰۹۳۵۵۰۹۱۵۵۱ و   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+ 

شماره پیامک مستقیم : ۹۸۱۰۰۰۲۰۰۰۴۰۵۰۶۰+

 

 

به این مطلب امتیاز دهید
100
توضیحات
100 %
امتیاز کاربران 3.69 ( 23 رای)
 • ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5

  ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5

  ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5 یکی از راههای مهاجرت به آمریکا است. از طریق ویزای eb5 و سرما…
 • تحصیلات ابتدایی در آمریکا

  راهنمای تحصیل در مدارس آمریکا

  راهنمای تحصیل در مدارس آمریکا برای مهاجرین تازه وارد به کشور آمریکا. در این مطلب اطلاعاتی …
 • قوانین رانندگی در کالیفرنیا

  قوانین رانندگی در کالیفرنیا

  قوانین رانندگی در کالیفرنیا,در این مطلب آیین نامه رانندگی کالیفرنیا فارسی را می توانید مطا…
 • ویزای تحصیلی امریکا

  ویزای تحصیلی آمریکا

  ویزای تحصیلی آمریکا,اخذ ویزای تحصیلی کشور آمریکا,در این مطلب راهنمای ویزای دانشجویی آمریکا…
 • اردور و پیش غذاهای آمریکایی

  اردور و پیش غذاهای آمریکایی اردور یا همان پیش غذا (pish ghaza) یک بشقاب کوچک حاوی غذا و یا…
 • پارک ملی امریکا

  پارکهای ملی آمریکا

  پارکهای ملی آمریکا, کشور آمریکا کشوری است با تعداد زیادی از پارکهای ملی ثبت شده. بی شک میت…
بارگذاری در آمریکا

دیدگاه بگذارید

avatar
پرهام
مهمان

با سلام و خسته نباشید من در لاتاری ۲۰۱۸ر ثبت نام کرده ام و مدرک تحصیلی من فوق لیسانس هست و ۱۰ ساله در شرکت اب و فاضلاب مشغئلم ایا شغل من در لیست مشاغل هست ممنونم

رضا
مهمان

سلام جناب شایگان
میخواستم اطمینان حاصل کنم که به کدام یک از مدیکال ها در دبی مراجعه باید کرد؟

محمد
مهمان

سلام
من لیسانس مهندسی برق از دانشگاه آزاد با معدل ۱۲ دارم
۳۸ ساله هستم و تقریبا ۱۲ سال سابقه بیمه ای کار دارم
میخوام از طریق ثبت شرکت برای خودم و خانوادم اقامت دایم لهستان رو بگیرم
حدودا ۱۰۰ میلیون هم سرمایه دارم
لطفا منو راهنمایی بفرمایید
منتظر پاسخ شما و شروع کارهام از طریق شما هستم

جواد جهانگيري
مهمان

سلام عرض ادب
جناب شايگان من ديپلم دارم و ١٧ سال تجربه كار فروش پوشاك دارم كاملا حرفه اي و نمايندگي دارم از برند پيسرو ، همسرم دانشجو مقطع كارشناسي ارشد هستش و يك پسر يك سال و ٧ ماهه داريم چطور ميتونيم به دانمارك با كمترين ريسك مهاجرت كنيم ، درس ، كار ؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

اشکان
مهمان

سلام وقت بخیر
بنده در حال حاضر کارمند هستم .من مدرک کارشناسی معماری و خلبان شخصی دارم و حدود ۱۵۰ میلیون هم سرمایه دارم .آیابنده میتونم با این پول میشه اقامت گرفت و انجا زندگی کرد و آیا فقط زبان انگلیسی بلد باشی کفایت میکنه یا خیر؟
و اینکه من باید همیشه اونجا اقامت کنم یا اینکه میتونم ایران هم باشم .
لطفا راهنمایی بفرمایید .
متشکرم

مهران
مهمان

سلام
ایا ایران در قرعه کشی لاتری هست ؟ ب خاطر تحریم جدید؟

سامان
مهمان

سلام و عرض ادب دوست گرامی اگر بنده در لاتاری قبول شدم و پورسه گرفتن ویزا هم رد کردم و گرفتم حال باید به امریکا بروم چه مدت باید بمانم تا گرین کارت بگیرم رفت و امد من به ایران و بلعکس چگونه است ؟؟؟؟؟

مرجان
مهمان

سلام.تشکر از راهنمایی های خوبتون.
سایت لاتاری باز نمیشه! شما اطلاع دارید این مشکل کی حل میشه؟ و اینکه همه برندگان لاتاری همزمان میتونن جواب رو ببینند یا هر کسی روز مشخصی میتونه جوابشو ببینه؟

شایسته
مهمان

باسلام برای گرفتن نتایج لاتاری۲۰۱۸ پس از پر کردن فرم مربوطه و دادن اطلاعات مربوط به کانفیرمیشن نامبر و… این پیام فرستاده میشود:.
The system is unable to process your request. Please try again later. Connection request timed out
علت آن چیست و باید چه کاری انجام دهم؟با تشکر فراوان

eng.fa
مهمان

باسلام
میخواستم بدونم این خبر صحت داره؟

اعلام نتایج لاتاری امریکا

کسانی که برنده لاتاری سال ۲۰۱۸ ایالات متحده امریکا نشده اند٬ فرم تاییدیه ثبت نام را تا پایان سپتامبر سال آینده نگه داری کنید. ممکن است در ماه های آینده به لیست برندگان اضافه شوید.

فرزانه
مهمان

سلام.
من با آقایی قصد ازدواج دارم که ایشون تازه خودشون دارن میرن.می خواستم ببینم چه راهی هست که کار من هم زود درست بشه؟لطفا راهنمایی کنید.خیلی برامون مهمه.کل زندگیمون به این مسئله گره خورده.با تشکر

مهاجر
مهمان

با سلام و خسته نباشید
تشکر میکنم از اطلاعات جامع و خوبی که ارائه دادین
من هنوز مدرک تحصیلی فوق دیپلم رو نگرفتم در حالی که برای ثبت نام در لاتاری ۱۲ سال سابقه تحصیلی لازمه خب من چون پیش دانشگاهی نرفتم ۱ سال سابقه ی تحصیلیم کم هست و فقط ۱۱ سال سابقه ی تحصیلی دارم
بهمن ماه دانشگاهم تموم میشه و فوق دیپلم میگیرم در صورتی که ثبت نام لاتاری حدودا مهر ماه هستش و من اون موقع هنوز مدرکمو نگرفتم
واسه ثبت نام باید راجب مدرک تحصیلی چیکار کنم ؟

پژمان
مهمان

دیپلم ردی هستم در زمان ثبت نام میتوان بزنم دیپلم دارم چون تا زمان اعلان سال ۲۰۱۹ زمان هست.تا اون موقع مدرک رو گرفتم و میتونم رو کنم.مشکلی پیش نمیاد؟

سعید
مهمان

سلام
به نظر شما چه کشور هایی با ۵۰ میلیون میشه سرمایه گذاری و مهاجرت کرد با مدرک فوق لیسانس و ۴۷ سال سن

مرتضی
مهمان

سلام چرا پیام من تایید نمیشه و کسی بش جواب نمیده؟!
میگه Comment awaiting moderation

Afshin
مهمان

با سلام. وقت بخیر
من از برندگان لاتاری ۲۰۱۷ هستم.
ممنون میشم در مورد شرایط Job offer برای Bona fide… بودن توضیح بفرمایید.
دوستانی هستند که بعنوان employee فرم پرکنند اما اینکه دقیقا چه مدارک و شرایطی لازمه رو نمیدونم.
ممنونم

سمانه
مهمان

سلام وقت بخیر
میخواستم بپرسم اگر بخواهند دوباره قرعه کشی انجام دهند و یک سری اسامی جدید رو اعلام کنند، از قبل اطلاع میدهند؟شما فرموده بودید در ماه سپتامبر احتمالا انجام میشه ،الان هم سپتامبره، ما باید بریم هی چک کنیم؟

Emad
مهمان

مرسی از توضیحات خوبی ک دادین –
من مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت دارم ک یجورایی زیرنظر هم وزارت علوم و هم وزارت نفت هست، اصلا هم در هیج شرکت نفتی کار نکردم
از اونجایی ک امریکا نفت ایران رو تحریم کرده خواستم بدونم اگه اسمم در اومد، بعدا در پذیرش مشکلی پیش میاد؟؟
نظرتون چیه اگه فقط با گزینه دیپلم و پیش دانشگاهی در لاتاری ثبت نام کنم .بعدا هم مدارک اینارو بدم فقط؟؟ چون اصلا قصد ادامه تحصیل یا اشتغال در نفت رو ندارم – با تشکر

روژین رضایی
مهمان

سلام،ببخشید من چندین سال پیش پسوند فامیلی واسمم راعوض کرده ام. در پاسپورت اسم جدیدم هست. باید کدام را وارد کنم؟ که بعد مشکلی نداشته باشد؟باتشکر

ندا
مهمان

سلام ببخشيد ميخواستم بدونم زماني كه يك فرد قبول ميشه در لاتاري نياز به اجازه پدر هست براي دختر يا نه ميشه بدون اجازه رفت. سن من ٢٣ ساله

غزاله
مهمان

سلام آيا اگه دو نفر كه باهم دختر خاله هستند و قصد شركت در لاتاري داشته باشن كه بخوان باهم برن ، ميشه ؟ يا ممكنه جدا بشن از هم

somy
مهمان

سلام. وقتتون بخیر . من میخواستم بدونم منظور از زیپ کد که در فرم لاتاری مورد پرسش قرار میگیره چیه؟

میلاد
مهمان

سلام جناب شایگان.میشه در مورد این مهاجرت ارزان که فرمودین به چه کشورهایی هست و آیا زبانشون انگلیسی هست ؟ و کلا با ۵۰ میلیون میشه اقامت گرفت؟

پريس
مهمان

سلام من امسال ديپلم گرفتم.خرداد سال ٩٧ مدرك پيش دانشگاهيمم مياد.نميتونم فرم جدا پر كنم؟

احمدخلجي
مهمان

سلام لطفا من را راهنمايي كنيد.من ديپلم فني حرفه اي دارم البته بيمه كارم هم به صورت فروشنده حدود ١٠سال هست رد ميشه و داراي جوازكسب براي ثبت نام چه گزينه اي بايد انتخاب كنم
ممنونم از شما

علی
مهمان

سلام من تاریخ تولدم ۳۰ شهریور ۶۸ و تو برنامه تبدیل تاریخ میزنم یکی ۲۱ سپتامبر۱۹۸۹ و دیگری ۲۰ سپتامبر ۱۹۸۹ رو نشون میده . الان کدوم درسته؟؟؟؟؟

Mohammad
مهمان

سلام خسته نباشید. من دیپلم فنی حرفه ای دارم و الان دانشگاهم واسه فوق دیپلم میخونم. تو قسمت مدرک تحصیلی کدوم گزینه رو بزنم

هومن
مهمان

سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم در مورد مدرک تحصیلی، من مقطع کارشناسی تحصیل می کردم،ولی وسطاش انصراف دادم و مدرک معادل فوق دیپلم از دانشگاه گرفتم.تو قسمت مدرک چی باید بزنم؟ فوق دیپلم( vocational school) یا دانشگاه ناتمام( Some university courses )؟

sara
مهمان

سلام خسته نباشید من ۳۱ ساله دارای مدرک پیش دانشگاهی ولیسانس حسابداری پیام نور ومتاهل ودارای دختر ۱۹ ماهه وهمسرم ۳۲ ساله لیسانس معماری که البته از طریق هنرستان فنی وحرفه ای ودانشگاه دولتی کاردانی سمنان وکارشناسی ازاد بیرجند که سابقه کار در رشته خود ۵ سال بابیمه می باشد من در رشته ی خودم کار کردم ولی سوابق بیمه من کمتر از یک سال هست برای ثبت نام لاتاری برای من وهمسرم منعی هست یا خیر؟ وآیا درفرم ثبت نام ملاک آخرین مدرک؟

بهنام
مهمان

سلام
امروز ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ شروع شده پس چرا وقتی میری تو سایت http://www.dvlottery.state.gov فرم ثبت نام رو نمیاره و فقط مال سال گذشته رو میاره؟

Shiva
مهمان

سلام خسته نباشید.
من میخواستم واسه لاتاری ثبت نام کنم اما هر چی وارده سایت میشم فقط قسمت چک کردن نتایج هست.
قسمت ثبت نام باز شده؟

سپیده
مهمان

سلام و وقت بخیر
میخواستم بدونم که اگه عکسمون رو هنگام ثبت نام قبول کرده باشن باز این احتمالش هست که قبل قرعه کشی به خاطر عکس نتونیم شرکت کنیم؟ یا که منظور از این که تعدادی حتی قبل قرعه کشی حذف میشن فقط اونایی هست که عکسشون تایید نشده بود؟

hesam
مهمان

سلام وقتتون بخیر.اگه عکس یه کوچولو سایه داشته باشه{زیر گوش} غیر قابل قبوله؟

و اگر سایه رو با فتوشاپ درستش کنیم چطور؟

جلال
مهمان

سلام مدرك تحصيلى من ديپلم ميباشد، در حال حاضر مغازه دار ميباشم و جواز كسب دارم، ايا ميتوانم در لاتارى ٢٠١٩ شركت كنم

محمد
مهمان

سلام امکان داره عکس برای شما بفرستیم و شما اونرو برای لاتاری اماده کنید

امیر مهدی
مهمان

سلام.من مدرک کارشناسیم و کارشناسی ارشدم رو گرفتم ولی چون به آموزش و پرورش تعهد دادم مدرک کارشناسی و ارشدمو بهم نمیدن.تو قسمت تحصیلات لاتاری کدمو انتخاب کنم.؟آیا دیپلم؟

الناز
مهمان

سلام من کارانی حسابدای هستم. لطفا بگید که بعد از قبول شدن در لاتادی بایدسرمایه زیادی داشته باشم برای زندگی یا تحت حمایت دولت قرار میگیرم

محمد
مهمان

سلام آقای شایگان

من ۱۹ ماه قبل گرین کارت گرفتم . البته بعداز اینکه ۵ روز در امریکا بودم (تگزاس ) به ایران برگشتم برای برنامه ریزی و فاینال کردن مهاجرت و البته دوستم گرین کارت را برام پست کرد . ۱.الان بعد تقریبا ۱۸ ماه میتونم وارد امریکا بشم؟
آیا احتمال داره پلیس فرودگاه گرین کارت من را ظبط بکند؟

النا
مهمان

سلام وقتتون بخیر،ببخشید سایت ثبت نام لاتاری مشکل داره ؟ ۲ روزه که باز نمیکنه و ارور میده

شقايق
مهمان

سلام
جناب شايگان
آيا امكان داره كه من مشخصات رو برلتون بفرستم ، شما چك كنيد كه جزء برندگان ٢٠١٨ بوده ام يا خير ؟

احمد
مهمان

با عرض سلام و خسته نباشید. من دو سه روزه که میخوام ثبت نام کنم ولی وقتی وارد سایت میشم صفحه مربوط به ثبت نام ۲۰۱۹ نمیاد و فقط صفحه اعلام نتایج ۲۰۱۸ میاد بالا. دلیلش چیه؟ و چیکار باید بکنم تا ثبت نام بکنم؟ سپاس گزارم.

شکوفه
مهمان

لطفا گول این سایت ها را نخورید با اینکه چند روز از ثبت نام لاتاری میگذرد ولی سایت لاتاری با پیغام AES is currently down for maintenance. Please try again later.صفحه ثبت نام را نمی آورد و با پاک کردن کش و وارد شدن با فیلتر شکن مشکل همچنان وجود دارد لطفا هموطنان دقت کنند

مجید
مهمان

سلام وعرض ارادت وتشکر از زحمات شما دو روزه سایت ثبت نام پیغام Down for Maintenance نمایش میده به نظر شما این کمی عجیب نیست تو فرصت یکماهه به روز رسانی و تعمیرات داشته باشن ؟ نظر شما چیست ممکن برای ایرانی ها این مسئله باشه؟ واصلا” سابقه داشته؟ کسی تو این چند روز ثبت نام داشته؟

مجید
مهمان

ضمن عرض سلام مجدد وتشکر ویژه بخاطر پاسخ گویی دقیق وصبورانه جناب شایگان .می خواستم بدونم اگر کسی تو قرعه کشی برنده بشه ودر امریکا بستگانی نداشته باشه وقانون هم عوض نشه از چه راه دیگه ای میتونه تو مصاحبه ها مراحل پذیرش رو طی کنه ، اصلا” شدنی است که بتونه ویزا بگیره؟

شیوا
مهمان

سلام جناب شایگان
قصد دارم در لاتاری ۲۰۱۹ شرکت کنم راهنمایی کامل نحوه ثبت نام و اینکه از طریق چه موسسه ای میتونم ثبت نام کنم که قابل اعتماد هستن

شیما
مهمان

اقای شایگان من ترم سوم ارشد میخونم با معدل ۱۹ که این ترم بهمن تموم میشه و دفاع میمونه که اونم نهایتا تابستون میوفته من کدوم گزینه رو باید تو‌مقطع تحصیلی بزنم و چند سوال دیگه دارم چطور میتونم باهاتون مشاوره کنم

علیرضا
مهمان

باسلام خدومت شما
بنده درهنرستان رشته مکانیک خودرودرس خوندم دیپلمم ناقص هست.بعد حدودا
۵سال سابقه کاردر یک شرکت تولیدی مواد غذایی رو دارم به عنوان مدیر فروش .
در صورت قبولی در لاتاری چه مدارکی نیاز هست برا ۲سال سابقه کار؟
نامه شرکت کافی هست؟یا مدرک دیگری ؟

مجید
مهمان

کسی اطلاع دقیقی از غیر فعال شدن سایت نداره ونمی دونید کی بخش ثبت نام فعال میشه؟

رامین
مهمان

سلام
چرا وارد سایت ثبت نام لاتاری که میشیم با پیام : dowm for maintenance
مواجه میشیم؟ یعنی چی؟ مگه ثبت نام شروع نشده؟ و مگه تا ۱۶ آبان وقت نداره؟ پس چرا نمیشه؟

امیرحسین
مهمان

سلام
من الان داخل سایت میرم ولی سایت قسمت ثبت نام رو نداره. مشکل از چی هست؟

علی
مهمان

سلام .ببخشید .تحصیلات حوزه هم قبوله؟و قسمت مدرک رو چه باید بزنم ؟تو مصاحبه چه میخواد؟

wpDiscuz