صفحه اصلی مهاجرت آمریکا ثبت نام لاتاری 2018

ثبت نام لاتاری 2018

1 دقیقه خواندن
۱۲۵
6
46,815

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ ,  ثبت نام لاتاری سال ۹۶(لاتاری ۲۰۱۸راهنمای کامل ثبت نام لاتاری آمریکا ( قرعه کشی گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸ ) را مطالعه بفرمایید . تمامی اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام گرین کارت موجود می باشد . با گروه مهاجرتی پارس مهاجر همراه باشید.

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

ثبت نام لاتاری 2018
ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

diversity visa lottery یا همان ویزای تنوع فرهنگی آمریکا که در ایران به نام لاتاری مشهور شده  است از طرف کنگره آمریکا که برای تعادل بخشیدن به تعداد مهاجران در کشور آمریکا ایجاد شده است. طبق این برنامه هر ساله دولت آمریکا به ۵۰۰۰۰ نفر از برندگان لاتاری گرین آمریکا را می دهد. البته ثبت نام در این برنامه شرایط خاصی دارد و همه کشورها و همه افراد شامل شرکت در برنامه ویزای تنوع فرهنگی نیستند . خوشبختانه کشور ایران در حال حاظر مشمول این قانون هست و برای امسال نیز هموطنان ایرانی می توانند در این قرعه کشی شرکت نمایند. ثبت نام در لاتاری به صورت آنلاین و رایگان است ، که افرادای که دارای مدرک پایان ۱۲ سال تحصیلی هستند و یا سابقه دو سال کار در یکی از مشاغل رتبه ۷ در کشور آمریکا دارند در این برنامه شرکت نمایند.

افراد اگر آشنایی با زبان انگلیسی داشته باشند و با دقت کافی می توانند فرم مربوطه خود را ثبت نام نمایند. در صورتی که در هنگام نام نویسی دقت کافی را به خرج ندهید امکان دارد بندهای مربوطه را به اشتباه وارد نمایید و این کار باعث حذف شدن شما از قرعه کشی خواهد شد.

لاتاری

در صورت نیاز و برای اطمینان از صحت ثبت نام و نام نویسی بدون مشکل در لاتاری این کار با پرداخت هزینه توسط گروه پارس مهاجر برای متقاضیان انجام خواهد شد . 

چرا ثبت نام توسط پارس مهاجر

[yes_list]

 • سابقه بالا در امور لاتاری و مهاجرت به آمریکا
 • ده ها برنده در سالهای قبل ثبت نام شده توسط پارس مهاجر
 • ارائه اطلاعات کامل فرم ثبت نام به اشخاص ثبت نام کننده

[/yes_list]

هزینه ثبت نام توسط پارس مهاجر

[star_list]

 • ۱ فرم ۴۰ هزار تومان
 • ۲ فرم ۷۵ هزار تومان
 • ۳ فرم ۱۰۰ هزار تومان
 • ۴ فرم ۱۲۰ هزار تومان

[/star_list]

[otw_shortcode_button href=”https://parsmohajer.info/lottery-form/” size=”large” icon_type=”general foundicon-checkmark” icon_position=”right” shape=”radius” color_class=”otw-orange” target=”_blank”]ثبت نام لاتاری توسط پارس مهاجر[/otw_shortcode_button]

شماره های تماس با پارس مهاجر :

شماره تماس مستقیم تلفنی :   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+

شماره تلگرام ، واتس آپ :      ۰۹۳۵۵۰۹۱۵۵۱ و   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+ 

شماره پیامک مستقیم : ۹۸۱۰۰۰۲۰۰۰۴۰۵۰۶۰+

راهنمای کامل ثبت نام لاتاری از زبان سایت وزارت خارجه آمریکا

برنامه قرعه کشی روادید مهاجرت گونه گونی ( قرعه کشی گرین کارت ) که توسط کنگره مورد تصویب قرار گرفته است، به صورت سالیانه توسط وزارت خارجه آمریکا اجرا می گردد. متقاضیانی که نامشان در قرعه کشی انتخاب شده (برگزیدگان ) باید واجد شرایطی صریح و مشخص باشند. برگزیدگان بر اساس یک قرعه کشی شانسی توسط کامپیوتر انتخاب می شوند. این روادیدها در ۶ منطقه جغرافیایی توزیع میگردند، بطوریکه هر کشور در یکی از این مناطق شش گانه نمیتواند در یک سال بیش از ۷ درصد از ویزاهای قرعه کشی کارت سبز موجود را دریافت کند. اتباع کشورهای زیر واجد شرایط ثبت نام در برنامه قرعه کشی گرین کارت ۲۰۱۸ نمی باشند، زیرا طی پنج سال گذشته بیش از ۵٠ هزار مهاجر به ایالات متحده آمریکا فرستاده اند.

بنگلادش، برزیل، کانادا، چین (متولدین سرزمین اصلی) ، کلمبیا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، ال سالوادور، هائیتی، هندوستان، جاماییکا، مکزیک، نیجریه، پاکستان، فیلیپین، پرو، کره جنوبی، بریتانیا (به غیر از ایرلند شمالی)و مناطق تحت قیمومیت آن و
ویتنام.

امسال در ویژگی های واجد شرایط شناخته شدن برای برنامه قرعه کشی تغییری بوجود نیامده است.

شرایط و ویژگی های لازم برای نام نویسی :

شرط شماره یک
متولدین کشورهایی که اتباع آن واجد شرایط هستند میتوانند در قرعه کشی شرکت کنند.اگر شما در یکی از کشورهای مشمول متولد نشده اید دو راه دیگر برای واجد شرایط شدن شما وجود دارد.

_ آیا همسر شما متولد یکی از کشورهایی است که شهروندان آن واجد شرایط ثبت نام در قرعه کشی هستند؟ در اینصورت می توانید با ذکر کشور تولد همسرتان با این شرط که نام هر دو شما و همسرتان در فرم های نام نویسی ذکر شده باشد و درصورت دریافت ویزا همزمان وارد آمریکا شوید.
_ آیا شما در کشوری متولد شده اید که شهروندانش واجد شرایط نیستند اما هیچکدام از والدین شما متولد آن کشور نبوده و در زمان تولدتان در آن کشور مقیم نبوده اند؟ در این صورت می توانید کشور محل تولد هر یک از والدین خود در صورتی که متولدین آن کشور واجد شرایط شرکت درقرعه کشی ۲۰۱۸ باشند را انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به بخش پرسشهای متداول مراجعه کنید.

شرط شماره دو
همچنین برای شرکت در قرعه کشی شما باید واجد شرایط تحصیلی و یا دارای تجربه کاری لازم برای شرکت در برنامه قرعه کشی باشید.
شما باید یا دارای تحصیلات دبیرستانی و یا تحصیلاتی معادل آن داشته باشید که نشان دهنده تکمیل موفقیت آمیز ۱۲ سال تحصیل در مقاطع ابتدایی و دبیرستان باشد یا ۲ سال تجربه کاری طی ۵سال گذشته در زمینه مشاغلی که انجام آنها نیازمند حداقل دو سال کارآموزی و یا تجربه میباشد، داشته باشید. برای تصمیم گیری در زمینه صلاحیت تجربه کاری، مرجع ذیصلاح O*Net OnLine وزارت کار آمریکا است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صلاحیت تجربه کاری به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

در صورتیکه این دو شرط ذکر شده شامل حالتان نمی شود در برنامه قرعه کشی نام نویسی نکنید.

زمان نام نویسی برای شرکت در قرعه کشی لاتاری

۴ اکتبر تا ۷ نوامبر
فرم های نام نویسی برای شرکت در برنامه ویزای اقامت دائم آمریکا یا لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸ ، باید مابین سه شنبه چهارم اکتبر تا دوشنبه هفتم نوامبر ساعت دوازده ظهر (به وقت شرق آمریکا)به طور الکترونیک در تارنمای رسمی www.dvlottery.state.gov دریافت شود. برای شرکت تا آخرین هفته ثبت نام منتظر نمانید زیرا حجم بالای تقاضا میتواند موجب تاخیر در عملکرد تارنما شود. درخواست های پس از موعد و یا درخواست های غیر الکترونیکی پذیرفته نخواهند شد. وزارت امور خارجه با استفاده از فنآوری های پیشرفته توانایی تشخیص ثبت نام های مکرر را دارد. نام نویسی بیش از یک مرتبه موجب مردود شدن درخواست شما خواهد شد.

تکمیل نام نویسی برای برنامه قرعه کشی گرین کارت برای سال ۲۰۱۸ اطلاعات خود را به طور الکترونیک در فرم ( ۵۵۰۱-DS ) یا( DV-E ) بصورت آنلاین در تارنمای www.dvlottery.state.gov وارد کنید. فرم های ناقص بررسی نخواهند شد. نام نویسی برای شرکت در قرعه کشی اگر توسط خودتان صورت گیرد رایگان است. در صورتی که میخواهید این کار را به شخص دیگری بسپارید حتما حواستان باشد که اطلاعاتتان را بدون مشکل به آنها ارائه دهید و حتما بعد از ثبت نام کانفیرمیشن نامبر و همچنین اطلاعات فرم ثبت نام اصلیتان را از آنها دریافت نمایید .

راهنمای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

پس از تکمیل و ارسال درخواست صفحه تاییدی را خواهید دید که در آن نام و شماره تائیدیه ویژه درج شده است. این صفحه را برای بایگانی چاپ کنید. از اول مه ۲۰۱۷ شما قادر خواهید بود با مراجعه به تارنمای www.dvlottery.state.gov و کلیک کردن روی گزینه Check Status Entrant و وارد کردن شماره تاییدیه ویژه و اطلاعات شخصی خود، وضعیت پرونده تان را بررسی کنید. تنها با
مراجعه به Check Status Entrant میتوانید درمورد وضعیت پذیرش پرونده تان در قرعه کشی سال ۲۰۱۸ مطلع شوید [و در صورت پذیرش] به اطلاعاتی درمورد مراحل بعدی و آگاهی از وقت مصاحبه ویزای مهاجرتی با خبر شوید. برای اطلاعات بیشتر در اطلاعات بیشتر درباره روند انتخاب به بخش پرسشهای متداول مراجعه کنید.

برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت امسال باید اطلاعات زیر را در فرم E-DV وارد کنید:

۱- نام کامل نام خانوادگی/فامیلی، نام کوچک، نام میانی دقیقا آنگونه که در گذرنامه نوشته شده است.
۲- تاریخ تولد روز، ماه، سال
۳- جنسیت مرد یا زن
۴- شهر محل تولد شما
۵-کشور محل تولد شما نام کشور محل تولد شما باید نام کنونی کشوری باشد که در آن متولد شده اید.
۶- کشور مجاز یا مورد تایید در برنامه قرعه کشی کشور واجد شرایط شما معمولا همان کشور محل تولدتان است. کشور واجد شرایط شما ارتباطی به محل زندگیتان ندارد. اگر شما در کشوری متولد شده اید که واجد شرایط شرکت در برنامه قرعه کشی ویزا نمی باشد، می توانید با مراجعه به دستورالعمل های بالا، امکان انتخاب کشور دیگری را به عنوان کشور عهده دار خود بررسی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور عهده دار، لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.
۷- عکس (های)ضمیمه درخواست – عکس های اخیر از خودتان، همسرتان و کلیه فرزندانتان که نامشان در فرم نام نویسی درج شده است . برای توضیحات بیشتر درمورد مشخصات ترکیبی و فنی به بخش << ارسال عکس دیجیتال >> مراجعه کنید. نیازی به ارسال عکس همسر یا فرزندی که خود شهروند آمریکا است یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است وجود ندارد حال آنکه ارسال این عکس ها منعی ندارد.
عکس های گروهی پذیرفته نخواهند شد؛ برای هر شخص باید عکس جداگانه ارسال کنید. در صورت انجام هرگونه ویرایش در عکس، ارسال عکس های قدیمی و یا عدم انطباق عکس ها با الزامات توضیح داده شده، امکان این وجود دارد که درخواست شما مردود شود و یا اینکه برای شما ویزا صادر نشود. برای اطلاعات بیشتر به بخش << ارسال عکس دیجیتال >> مراجعه کنید.

۸- آدرس پستی شامل

سطر اول آدرس،
سطر دوم آدرس،
شهر/شهرک، منطقه/روستا/استان/ایالت،
کد پستی/زیپ کد

کشور
۹- کشوری که هم اکنون در آن زندگی می کنید
۱۰- شماره تلفن (اختیاری)

۱۱- نشانی پست الکترونیکی (ایمیلی)که به آن دسترسی مستقیم دارید. درصورتی پذیرش در قرعه کشی ، هنگامی که با استفاده از گزینه Check Status Entrant از وضعیتتان مطلع می شوید ایمیلی از وزارت امورخارجه آمریکا دریافت خواهید کرد که در آن جزئیات مصاحبه ویزای مهاجرتی شما را اعلام خواهد شد. وزارت امورخارجه هرگز ایمیلی مبتنی بر پذیرش یا مردودی در قرعه کشی به شما نمی فرستد . برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۲- بالاترین میزان تحصیلات شما تا کنون: ( ۱) دبستان، (۲) دبیرستان، بدون اخذ مدرک، (۳) دبیرستان با اخذ مدرک، ( ۴) آموزشگاه حرفه ای، ( ۵)گذراندن تعدادی از واحدهای دوره لیسانس، ( ۶)مدرک دانشگاهی، (۷) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره فوق لیسانس، ( ٨) مدرک فوق لیسانس، ( ۹) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره دکترا و ( ۱۰ ) مدرک دکترا. برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۳- وضعیت کنونی تاهل : مجرد، متاهل، طلاق گرفته، بیوه، متارکه قانونی. [درصورت تاهل] نام، تاریخ تولد، جنسیت، شهر/روستای تولد و کشور تولد همسرتان را به همراه عکس همسرتان با همان مشخصات مشابه عکس خودتان وارد کنید.

خودداری از ذکر نام همسر موجب رد شدن شدن درخواست ویزای متقاضی اصلی در زمان مصاحبه خواهد شد. اگر حتی بنا دارید از همسرتان متارکه کنید می بایست مشخصات همسرتان را در فرم ها ذکر کنید. همسری که شهروند آمریکا است و یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است نیازی به دریافت ویزای مهاجرت ندارد درحالیکه منعی برای درج نام آنها در فرم وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اعضای خانواده به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۴- تعداد فرزندان نام، تاریخ تولد، جنسیت و محل تولد تمامی فرزندانی که سن آنها کمتر از ۲۱ سال است و ازدواج نکرده اند صرفنظراز اینکه با شما زندگی میکنند و یا قصد همراهی با شما یا پس از مهاجرت شما به آمریکا را دارند را ذکر کنید. برای هر کدام از فرزندانتان عکس های جداگانه با مشخصات مشابه به عکس خودتان ارسال کنید.

تعداد فرزندان نام، تاریخ تولد و محل تولد همسر و تمامی فرزندان و فرزندخوانده ها و فرزندان همسرتان که سن آنها کمتر از ۲۱ سال بوده و ازدواج نکرده اند باید در درخواست شما ذکر گردد، حتی اگر شما قانونا از پدر یا مادر آن فرزند خود جدا شده اید و همسر شما و فرزندتان دیگر با شما زندگی نمی کنند و/یا قصد ندارند تا به همراه شما به ایالات متحده مهاجرت کنند. برای هرکدام از فرزندانتان عکسی مطابق با مشخصاتی مشابه عکس خودتان ارسال نمایید.

دقت کنید که نام تمام موارد زیر را وارد نمایید:

– تمام فرزندان طبیعیتان که در قید حیات می باشند.
– تمام فرزندانی که قانونا به فرزندی قبول کرده اید ودر قید حیات می باشند و تمام فرزنده خوانده هایی که در زمان پر کردن فرم مجرد و زیر ۲۱ سال هستن ، حتی اگر قانونا شما از پدر و یا مادر آنها جدا شده اید و یا فرزندان و همسر شما دیگر با شما زندگی نمی کند و یا قصد مهاجرت به ایالات متحده آمریکا را ندارد.

– فرزندان متاهل شما و فرزندانی که بیشتر از ۲۱ سال سن دارند، نمی توانند در درخواست قرعه کشی شما نام نویسی شوند. اما، قانون محافظت از وضعیت فرزندان، در برخی شرایط فرزندان را در مقابل از دست دادن شرایط لازم برای دریافت ویزا بواسطه افزایش سن (رد شدن از مرز ۲۱ سال)محافظت می کند. اگر فرم ثبت نام شما برای شرکت در قرعه کشی قبل از ۲۱ سالگی فرزندنتان ارسال شود، و قبل از صدور ویزا فرزند شما به ۲۱ سالگی برسد، قوانین مربوط به افراد زیر ۲۱ سال در مورد فرزند شما صادق می شود.

فرزندی که اکنون شهروند یا ساکن قانونی ایالات متحده است واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی و دریافت این روادید نیست، و منعی برای وارد کردن یا حذف نام او در فرم تقاضای والدین برای شرکت در قرعه کشی وجود ندارد. خودداری از ذکر اسامی کامل فرزندان واجد شرایط، موجب مردود شدن درخواست متقاضی اصلی و رد شدن تمامی ویزاهای افراد ذکر شده در درخواست در هنگام مصاحبه ویزا خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تکمیل درخواست الکترونیک ویزای مهاجرتی سال ۲۰۱۸ ، لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید .

آموزش ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

انتخاب متقاضیان
برندگان قرعه کشی به صورتی تصادفی توسط کامپیوتر(رایانه)و از بین تمامی متقاضیان تایید صلاحیت شده براساس سهمیه منطقه ای و کشوری انتخاب خواهند شد. از تمام متقاضیان قرعه کشی ۲۰۱۸ درخواست می شود که شماره تاییدیه خود را حفظ نمایند و با مراجعه به بخش Entry Status Check تارنمای ww.dvlottery.state.gov وضعیت خود را از لحاظ پذیرش بررسی کنند. بخش Entry Status Check این تارنما از روز ۳ ماه مه ۲۰۱۷ تا ٢٠ ژوئن ۲۰۱۸ فعال خواهد بود.
اگر شماره شما در لیست انتخابی باشد، شما به صفحه ای راهنمایی خواهید شد که دستورات لازم مربوط به انجام بقیه مراحل کار از جمله اطلاعات مربوط به هزینه ها در آن درج شده است. بخش Entry Status Check تنها روشی است که وضعیت شما از لحاظ قرعه کشی ۲۰۱۸ را نشان می دهد. وزارت امورخارجه نامه های مکتوب یا پست الکترونیک(ایمیل) به برندگان قرعه کشی ارسال نمی کند. سفارتخانه ها و کنسولگری های ایالات متحده فهرست پذیرفته شدگان را ارائه نمی کنند. اشخاصی که در فهرست انتخابی نیستند هم ایمیل عدم پذیرش دریافت نمی کنند و تنها راه برای اطلاع از وضعیت مراجعه به بخش Entry Status Check این تارنما است. توصیه می کنیم که حتما شخصا وضعیت خود را بررسی کنید و برای اطلاع از وضعیت خود به دیگران اتکا نکنید. در صورت پذیرش در قرعه کشی، برای دریافت ویزای مهاجرتی و مهاجرت به ایالات متحده شما همچنان باید واجد تمامی شرایط ذکر شده براساس قانون ایالات متحده باشید. بررسی این شرایط ممکن است فرآیندی دقیق و زمانبر باشد و در مورد شهروندان بعضی از کشورها که در فهرست دولتهای حامی تروریسم قرارگرفته اند، نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد. این درحالیست که این بررسی ها ممکن است تنها محدود به شهروندان این کشورها نشود.

فرم ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

تکمیل فرمها وارسال مدارک پذیرفته شدگان قرعه کشی و خانواده هایشان که حائز شرایط قانونی مهاجرت هستند می بایست تا نیمه شب ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ انجام شده باشد. تغییر ضوابط یا هیچ استثنایی شامل حال مدارکی که بعد از این تاریخ دریافت شده باشند نخواهد شد و متقاضیانی که بعد از این موعد فرمهای خود را تسلیم کنند قادر به دریافت ویزای مهاجرتی نخواهند بود. وابستگان و خانواده واجد شرایط متقاضی پذیرفته شده نیز امکان دریافت ویزای مهاجرتی را ازدست خواهند داد اگر بعد از این تاریخ، مدارک خود را تسلیم نمایند.برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا به بخش پرسش های متداول در زمینه نحوه انتخاب مراجعه نمایید .

شرایط عکس لاتاری

ارائه عکس های دیجیتالی (تصویرهای دیجیتالی)
شما می توانید عکسهایتان را با استفاده از دوربین های دیجیتال یا اسکن ازعکسهای چاپ شده مادامی که این تصاویر مطابق مشخصات ترکیب بندی و فنی ذکر شده باشد، تهیه و ارائه نمایید. متقاضیان می توانند برای حصول اطمینان از مطابقت عکس با الزامات مورد نظر، پیش از ارائه فرم ثبت نام، مناسب بودن عکس های خود را با استفاده از پیوند موجود در تارنمای ویزای گونه گونی ( E-DV )آزمایش کنند. این بخش حاوی معیارهای مربوط به تأیید عکس ها ازجمله مشخصات ترکیب بندی عکس ها و نمونه هایی از عکس های قابل قبول و غیر قابل قبول را در اختیارمتقاضیان می گذارد.

تصاویر ارائه شده می بایست دارای عمق تصویری ١٢ بیت رنگ باشند. اگر شما از اسکنر استفاده می کنید قبل از اسکن تنظیمات آن را مطابق با ١٢ بیت رنگ یا گزینه رنگهای حقیقی تنظیم کنید. دیگر الزامات مربوط به تصویر عبارتند از:

ویژگیهای ترکیب بندی عکس:

* وضعیت سر
# صورت فرد موضوع عکس باید مستقیما رو به دوربین باشد.
# سر فرد نباید به طرف بالا، پایین یا چپ یا راست باشد.
# ارتفاع سر یا اندازه بخش صورت (از بالای سر، مشتمل بر موی سر، تا پایین چانه) باید بین ۵۰ و ۶۹ درصد ارتفاع کل تصویر باشد. ارتفاع چشم (از پایین عکس تا خط چشم ها) باید بین ۵۶ و ۶۹ درصد ارتفاع تصویر باشد.
الگوی اندازه سر در تصویر دیجیتالی
نمونه هایی از الزامات عکس در بخش ویژگیهای تصویر تارنما موجود است.

* پس زمینه با رنگ خنثی
# برای عکسبرداری باید از پس زمینه خنثی کم رنگ استفاده شود.

* وضوح تصویر
# عکس باید دارای وضوح کامل باشد.
* زوائد تزیینی
# متقاضی نباید در عکس عینک آفتابی یا دیگر زوائدی که بخشی از صورت را می پوشانند، داشته باشد.
* پوشش سر و کلاه
#عکس های متقاضیانی که دارای پوشش سر یا کلاه هستند تنها در شرایطی پذیرفته می شوند که دلیلی اعتقادی یا مذهبی بر آن مترتب باشد؛ حتی در چنین شرایطی، این کلاه یا پوشش نمی بایست هیچ قسمتی از صورت متقاضی را بپوشاند. عکس هایی که متقاضیان در آنها دارای دست افزارهای قبیله ای یا کلاه های دیگر با ماهیت هایی غیردینی به سر دارند، پذیرفته نمی شود. عکس پرسنل نظامی و کارکنان شرکت های هوایی و دیگر افرادی که باید به دلایل حرفه ای کلاه بپوشند مورد پذیرش نیست.

ویژگیهای فنی تصاویر
گرفتن عکس جدید دیجیتالی. اگر بنا دارید عکس جدید دیجیتالی بگیرید دقت داشته باشید که عکستان دارای ویژگیهای زیر باشد.
قالب تصویری عکس (فرمت): فرمت تصویر باید در قالب دیجیتالی Joint Photographic Experts Group موسوم به (JPEG ) باشد.
اندازه فایل تصویری: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ١٢٠ کیلوبایت باشد.

رزولوشن (دقت رقومی) تصویر: فایل تصویری باید حداقل ۶۰۰ پیکسل (عرض) در ۶۰۰ پیکسل (ارتفاع) باشد. کلیه تصویرها باید به شکل مربع ارائه شوند، بدین معنی که ارتفاع عکس با عرض آن یکسان باشد.
ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی ۲۴ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد. عکس های سیاه و سفید ۲۴ بیت یا تصاویر ٨ بیتی پذیرفته نمی شوند.
*اسکن کردن عکس. قبل از اسکن عکس های چاپ شده دقت داشته باشید که ترکیب بندی عکس مطابق آنچه گفته شد باشد. برای اسکن عکسهای چاپی از راهنمای زیر استفاده کنید.
رزولوشن (دقت رقومی)اسکنر: دقت رزولوشن باید حداقل ٢٠٠ نقطه بر اینچ ( dpi ) باشد.

اندازه فایل: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ۲۴۰ کیلوبایت باشد.
درجه وضوح و ابعاد تصویر: ۶۰۰ در ۶۰۰ پیکسل.
ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی ۲۴ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد [متقاضیان توجه داشته باشند که عکس های سیاه و سفید، تک رنگ، یا طیف خاکستری پذیرفته نمی شوند]

 در زیر راهنمای عکس لاتاری را می توانید مشاهده نمایید.:

عکس لاتاری

 

راهنمای عکس لاتاری
راهنمای عکس لاتاری

 

 

 

برای ثبت نام در لاتاری از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید . 

شماره های تماس با پارس مهاجر :

شماره تماس مستقیم تلفنی :   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+

شماره تلگرام ، واتس آپ :      ۰۹۳۵۵۰۹۱۵۵۱ و   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+ 

شماره پیامک مستقیم : ۹۸۱۰۰۰۲۰۰۰۴۰۵۰۶۰+

 • ثبت نام لاتاری 2019

  ثبت نام لاتاری 2019

  ثبت نام لاتاری 2019 آمریکا – اطلاعات کامل لاتاری ،راهنمای ثبت نام لاتاری 2019 یا هما…
 • ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5

  ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5

  ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5 یکی از راههای مهاجرت به آمریکا است. از طریق ویزای eb5 و سرما…
 • تحصیلات ابتدایی در آمریکا

  راهنمای تحصیل در مدارس آمریکا

  راهنمای تحصیل در مدارس آمریکا برای مهاجرین تازه وارد به کشور آمریکا. در این مطلب اطلاعاتی …
 • قوانین رانندگی در کالیفرنیا

  قوانین رانندگی در کالیفرنیا

  قوانین رانندگی در کالیفرنیا,در این مطلب آیین نامه رانندگی کالیفرنیا فارسی را می توانید مطا…
 • ویزای تحصیلی امریکا

  ویزای تحصیلی آمریکا

  ویزای تحصیلی آمریکا,اخذ ویزای تحصیلی کشور آمریکا,در این مطلب راهنمای ویزای دانشجویی آمریکا…
 • اردور و پیش غذاهای آمریکایی

  اردور و پیش غذاهای آمریکایی اردور یا همان پیش غذا (pish ghaza) یک بشقاب کوچک حاوی غذا و یا…
بارگذاری در آمریکا
فایزه
مهمان

سلام سوالی دارم کسی ک لاتاری رو برنده شه و گرین کارد دریافت کنه میتونه بعد از چندین سال ک شرایط رفتن رو پیدا کرد از اون استفاده کنه؟منظورم اینه ک این گرین کارد ها تاریخ انقضا ندارند؟

رضا
مهمان

سلام من سال دیگه خرداد مدرک دوازده سال تحصیلم کامل میشه امسال مهر موقع ثبت نام بنویسم دبیرستان با اخدمدرک یا بدون مدرک و اینکه روز دقیق ثبت نام به شمسی چندم میشه تا یادم باشه علامت بزنم داخل تقویم

علي
مهمان

سلام
من میخوام لاتاری مهر ماه ٩۵ رو ثبت نام کنم و تقریبا زمستون قراره ازدواج کنم، میخوام بصورت متاهل ثبت نام کنم، آیا درصورت برنده شدن، ایرادی میگیرن مبنی بر اینکه تاریخ ازدواج بعد از تاریخ ثبت نام بوده؟!
یعنی الان نامزد هستیم!

رضا
مهمان

سلام جناب شایگان:
۱-یک سوال دارم که چند بار مطرح کردم اما جوابی واسش نزاشتین من سفارتم و ایروان ارمنستان انتخاب کردم
حالا میخوام مدارکم و ترجمه کنم آیا مهر دارترجمه کافیه یا باید دادگستری هم تائید کنه
۲-آیا میتونم به خود سفارت زنگ بزنم و از خودشونم بپرسم
۳-برای تماس با سفارت میتونم به زبان فارسی صحبت کنم
با تشکر

هانیه
مهمان

سلام جناب شایگان . روزتون به خیر .
برای ثبت نام هم نیاز به مدارک دبیرستان هست یا فقط بعد از بردن قرعه کشی ؟
من دانشجو هستم مدارک دبیرستانم رو از دانشگاه باید بگیرم یا از اموزش پرورش ؟اصلا دانشگاه سراسری مدارک رو تحویل میدن ؟

فاطمه
مهمان

سلام ، من متولد ۱۳۸۰ هستم الان نهم رو تمومکردم (تا ۲۰۱۸ مدرک ۱۲ سالم کامل میشه )و میخوام وارد دبیرستان بشم میتونم ثبت نام کنم ؟برای ثبت نام باید کدام گزینه مدرک تحصیلی رو انتخاب کنم؟

امسال باید انتخاب رشته کنیم بین گزینه های تجربی ادبیات و ریاضی کدوم یکی برای آینده بورس گرفتن بهتر است؟
هزینه دانشگاه بر عهده ما هست یا نه؟ هزینه دانشگاه حدودا چند هزار دلار یا چند ملیون میشه؟

اردلان
مهمان

ترجمه خیلی روان و خوبی بود فقط اون کلمه شوربختانه که اوایل مطلب استفاده کردین معنی متاسفانه میده نه خوشبختانه

علی
مهمان

سلام ببخشید در صورت برنده شدن در قرعه کشی لاتاری هزینه اقامت در کشور آمریکا به عهده کیه
حدودا چقدر هزینه میشه تا وقتی که اقامت گرفتیم شغل مشخصی پیدا کردیم و حقوق برقرار شد
از ابتدای ورود به کشور آمریکا مستمری دریافت میکنیم یا باید هزینه های اولیه رو داشته باشیم

رضا
مهمان

سلام و خسته نباشی
می خواستم بدونم من برنده لاتاری شدم آیا برای بچه ۲/۸ ماهه و ۳ ماهه من هم هزینه مصاحبه دریافت میشه در ضمن اونا هم نیاز به مدیکال دارند یا نه ممنون از لطفتون

سینا
مهمان

سلام آقای شایگان
راستش من بخاطر اینکه دوره سربازیمو زود بگذرونم مجبور شدم بسیج فعال داشته باشم و کسری بگیرم حالا میخوام لاتاری ثبت نام کنم
میخوام بدونم اگه لاتاری برنده شدم ، اونوقت ممکنه دولت آمریکا استعلام بگیره و نام مرا به عنوان تروریست بدونه و در نهایت قبولم نکنه و ردم کنه

sara
مهمان

سلام میخواستم بدونم شانس یک ایرانی ۱۹ساله که یکبار خودش و پدر و مادرش ثبت نام کردن چه قدره و اگه من که ۲۰ سالمه برنده شم میتونم برادر ۱۵ ساله و پدر و مادرمو ببرم؟ دانشجوی داروسازی دانشگاه ازاد هستم و پدر و مادرم پزشک و داروساز هستند ایا شانس در مصاحبمون بالا میره؟ممکنه کسی رو در مصاحبه رد کنند شرایط ادامه تحصیل برای من چه جوری میشه این یک سال و باید از اول بخونم؟ و هزینه تحصیل چه قدر است و امکان یافتن شغل مرتبط پدر و مادرم چه قدر است؟خیلی ممنون

Masood
مهمان

سلام جناب شایگان
تاریخ ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ چه زمان به تاریخ شمسی میشه؟

رضا
مهمان

سلام دوست عزیز تاریخ ثبت نام هرساله از ۱ اکتبر (۱۰مهرماه) تا ۱ نوامبر (۱۰ آبان) می باشد

رضا
مهمان

سلام جناب شایگان و تشکر فراوان بابت پاسخگویی دقیقتون
خواستم بدونم که من که فرم های ds260 در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ارسال کردم چه تاریخی زمان مصاحیه اعلام میشه
با تشکر

رضا
مهمان

سلام جناب شایگان
خانم بنده برنده لاتاری شده و مدرک تحصیلی ایشون هنرستان هستش و در مدرکشون نوشته گواهی پایان دوره تحصیلی متوسطه آیا همون دیپلم هست یا برای مصاحبه به مشکل می خوریم چون شنیدم که مدرک هنرستان ۱۱ سال حساب میشه در ضمن ایشون دو سال سابقه کار در همون رشته در یک شرکت دارند که سابقه بیمه هم براشون رد شده لطفا راهنمایی کنید ممنون

رضا
مهمان

سلام
جناب شایگان خانم من سال ۸۴ از هنرستان فنی و حرفه ای دیپلم گرفته و برنده اصلی هست حالا و تو مدرک پایان دوره تحصیلی متوسطه نوشته الان مدرک اون دیپلم هست یا ۱۱ سال محاسبه می شود ما سر دوراهی هستیم راهنمایی کنید

آرتین
مهمان

سلام جناب شایگان
من برنده لاتاری ۲۰۱۷ شدم خواستم بدونم که در حال حاضر من دیپلم فنی دارم و قبولی در پیش دانشگاهی هم دارم ولی دانشگاه نرفتم برای مصاحبه که ۱۲ سال تحصیلی لازم دارند مشکلی پیش نمی آد و مدرکم ۱۲ سال تحصیلی محاسبه میشه ممنون

رضا
مهمان

سلام و خسته نباشید
خواستم بدونم برای سفارت آمریکا برای برندگان لاتاری ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی کافیه یا باید از جایی تاییدیه یا مهری و امضای خاصی می خواد ممنون

علی
مهمان

سلام. لطفا لینک کانال پارس مهاجر را برام بفرستید

علیرضا
مهمان

سلام ببخشیدمن دیپلم ندارم تاسال سوم خوندم میتونم ثبت نام کنم.

مهشید
مهمان

سلام خواستم بدونم برای اقدام یرای اقامت آمریکا یا استرالیا بغیر از لاتاری و تحصیلی آیا باید ۱۲ سال تحصیلات داشت یا نه .
آیا برای هر اقامتی باید حداقل ۱۲ سال تحصیلی داشته باشید یا تحصیلات ربطی برای اقامت ندارد متشکرم

زمانپور
مهمان

سلام من و همسرم برای اولین بار میخواهیم در لاتاری شرکت کنیم من فوق لیسانسم و همسرم لیسانس مدارکمونو قبل ثبت نام باید ترجمه کنیم؟کجا میتونم ترجمه کنم که خوب و دقیق باشه و چه چیزایی رو لازم که بدم برای ترجمه.

زهرا
مهمان

سلام اقای شایگان من دانشجوی سال اخر پرستاری هستم خیلی خیلی دوست دارم مهارجرت کنم به امریکا یا هر کشوری که دارای موقیت مناسب باشه و میخوام از طریق لاتاری ثبت نام کنم اما میترسم فرم ثبت نام رو درست تکمیل نکنم میشه بگید از چه طریق با شما هماهنگ کنم تا کارای ثبت نامی من رو انجام بدین . یک دنیا ممنون

فرخ
مهمان

سلام
من مدرک لیسانس دارم ولی دیپلمم فنی حرفه ای هستش.ایا مشکلی داره واسه ثبت نام .درواقع فوق دیپلم گرفتم وبعدش لیسانس

paria
مهمان

سلام وقتتون بخیر
من امسال میرم پیش دانشگاهی یعنی مشت کنکر برای کنکور ۹۶ هستم…
میخواستم ببینم با این شرایط میتونم توی ثبت نام ۲۰۱۸ شرکت کنم؟؟

ملی
مهمان

درود و سپاس برای توضیحات کاملی که میدین

امکانش هست من وهمسرم هرکدوم جداگانه ثبت نام کنیم تا شانسمون بالاتر بره؟ یعنی من کل خانواده رو زیرمجموعه م بذارم وایشون هم همینطور.

علی
مهمان

باسلام من مدرک ۱۲سال تحصیل ندارم درباره شرط دوم منظور از دوسال سابقه کار چیه میشه دقبقا توضیح بدین شرط دوم چی هست.باتشکر

روشنک
مهمان

با سلام و درود فراوان به شما آقای شایان
کدام یک از موارد زیر برای ثبت نام افرادی که طلاق گرفته اند و فرزند دارندضروری است؟
۱- مشخصات همسر سابق
۲- عکس همسر سابق

مهدی
مهمان

با سلام.
من آقا و دانشجوی کارشناسی هستم.پس از پایان تحصیل در صورت خروج از کشور، آیا مشکل نظام وظیفه وجود دارد؟ بدین معنی که در صورت قبولی، آیا نظام وظیفه اجازه میده با گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشم؟ با تشکر

فرهاد
مهمان

با سلام من و خانمم هر دو دیپلم فنی داریم که قابل قبول نیست اما مدرک فنی و حرفه ای و سابقه کار داریم یعنی جواز کار داریم و پنج سال هم بیشتر سابقه کار داریم خودم مکانیک هستم و خانمم خیاط آیا می توانیم شرکت کنیم و اگه میتونی الان فرم موجود در سایت را پر کنیم یا باید تا ده مهرماه صبر کنیم

فرهاد
مهمان

ضمن تشکر از پاسخگویی شما می خواستم بدونم رتبه بندی مشاغل به چه نحوی هستش از کجا بفهمیم شغلمون در چه رتبه ای هستش ممنون

کامران
مهمان

با سلام و وقت بخیر
بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم، داشتن مدرک IELTS تاثیری در امتیاز دهی دارد؟ مقالات و سوابق علمی چطور؟
باتشکر

arshia
مهمان

سلام
من الان ۳ تا پسر دارم یکیشون دوم راهنمایی یکیشون ۳ ساله و یکیشون۵ ساله من میتونم تو لاتاری با این وضیعت ثبت نام کنم؟؟؟؟

فرشيد
مهمان

سلام
عرض ادب ، میخواستم بدونم اگر در قرعه کشی برنده شدیم و بعد از پروسه پزشکی و مصاحبات و دریافت ویزا و ورود به آمریکا چقدر زمان میبره تا گرین کارت رو دریافت کنیم و همچنین چقدر زمان میبره تا سیتی زنی إمریکا رو بگیریم ، و ویزای لاتاری از کدام نوع ABCD… محسوب میشه؟
ممنون میشم اگر پاسخ سوالاتم رو بدین.

yassaman
مهمان

Salam man pedaram sar khode hame maro sabtenam lottry kard va ghbol nashodim aya mane khodame tanha mitonam 3 sal degheh ke sharayetesham daram saptenam konam?

Reza
مهمان

با سلام و عرض ادب
می خواستم بپرسم که من دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس هستم موقع ثبت نام باید فوق لیسانس بزنم یا لیسانس ؟ ممنون

amin
مهمان

با سلام و خسته نباشی
بعد از برنده شدن در لاتاری .ایا مکان و جای برای مصاحبه لاتاری وجود دارد؟
بعد از برندشدن در لاتاری چگونه و از چه راهی ویزای امریکا دریافت کنیم؟
به محض ورود به کشور امریکا اولین جا به کجا مراجعه کنیم؟
ایا در کشور امریکا دفتر و یا اداره خاصی وجود دارد که به انجا مراجعه کنیم؟
از طریق گرین کارت میشه درخواسته پناهندگی کرد ؟
بعداز اینکه وارد کشور امریکا شد و متاسفانه هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد میشه به کشور ایران باز گشت ؟

حمید
مهمان

سلام ثبت نام دقیقا چند مهر ماه میباشد ممنون

مینا
مهمان

سلام، دور بعدی شرکت در لاتاری از چه تاریخی است؟

sara
مهمان

باسلام ، و پیشاپیش سپاسگزارم از راهنمایی های شما.بنده میخواستم در لاتاری شرکت کنم سوالی دارم اینست که بنده مجردهستم و مدرک کارشناسی دارم.ایا مینوانم پس از برنده شدن مادرم را همراه خود ببرم؟ایا باید در فرم ثبتنام در قسمت خاصی از فرم اطلاعات ایشان را هم وارد نمایم؟به چه نکات دیگری باید دقت کنم؟و اگردر یک مقاله ای وظایف و کارهایی که پس از برنده شدن در لاتاری باید انجام دهیم با بیان جزییات ذکر بفرمایید ممنون میشوم از جمله مثلا کارهای اداری باذکر جزییات که در ایران وخارج از ایران باید انجام دهیم و حتی کارهای غیر رسمی و اداری تاشرایط جدید برای ما متقاضیان قابل فهم و آشناتر شود متشکرم

میعاد
مهمان

با سلام و خسته نباشید. اگر کسی در لاتاری برنده بشه مدرک زبان در هنگام دادن مدارک به سفارت هم باید ارائه بده یا نه نیازی به مدرک زبان نیست؟و یک سوال دیگر اینکه چه فرقی بین ثبت نام لاتاری که شما انجام می دهید و شخص خودش انجام میدهد وجود دارد؟ممنون

کاظم
مهمان

سلام،سپاسگزارم بابت زحماتتون،لطفا شغل های ۷ رو بگین چه شغل هائی هست،از روی اون آدرس چیزی متوجه نشدم

saba
مهمان

سلام و درود
من سال دوم دبیرستان هستم میخوام برم سال سوم دبیرستان
و من باید همراه خانوادم شرکت کنم میخواستم بدونم اگر در لاتاری برنده بشم آیا به مشکلی برنمیخورم؟

و یک سوال دیگه اگر ما در لاتاری برنده شیم و مادرم نخواد همراه ما بیاد آیا مشکلی پیش میاد یا نه؟

آیا درسته در عکسی که باید بفرستیم حتما باید گوش هامون پیدا باشه؟

باتشکر

sara
مهمان

سلام مجدد حضور شما ، بنده اینگونه متوجه شدم که نمیتوانم مادرم را با خود ببرم مگر اینکه برای او یک فرم جداگانه شرکت در لاتاری به صورت انلاین پر کرده و در صورت برنده شدن هر دو امکان سفر وجود دارد؟

Nafad
مهمان

سلام و درود
من مدرک تحصیلیم دیپلم هنرستان هستش
فوق دیپلمم بخاطر مشکلاتی نصفه موند
خرداد امسال موفق شدم تغییر رشته بدم و دیپلم انسانی و بگیرم الان ۱۲ سال حساب میشه؟
من اصلا زبان انگلیسیم خوب نیست این واسم مشکل ایجاد میکنه؟
سابقه ی کارم ندارم الزامیه؟
اصلا شانسی دارم واسه برنده شدن؟یا بیخیالش بشم؟
گرین کارت کره جنوبیم میشه گرفت؟

milad
مهمان

مهلت ثبت نام لاتاری تا کی هست
و آدرس سایت ثبت نام میشه معرفی کنید

محمد
مهمان

سلام ضمن تشکر از شما خواستم ببینم چه زمانی میبایستی مدارکمون رو برای شما ارسال کنیم؟آیااز طریق تلگرام میتونیم مدارک رو براتون بفرستیم…ممنون میشم بتونید پاسخ وراهنمایی فرمایید

زهرا عماذ
مهمان

سلام من نمیتوانم هزینه ثبت نام لاتاری را بدهم زیرا یارانه ام قطع شده یک آدم خیر با من تماس بگیره

فاطمه
مهمان

سلام من متاهلم و یه دختر هشت ماهه دارم میخواستم بپرسم باید در قسمت عکس همسر و فرزند چجور عکسی بزارم یعنی عکسشون باید دارای شرایط خاصی باشه مثل عکس خودم؟ چون دخترم هشت ماهشه نمیتونم ازش عکس پرسنلی بگیرم

pouria
مهمان

درود
سوالی که دارم ایا موقعی که اسم شخصی در میاد در لاتاری هزینه رفتن به پایه خود فرده اگه هزینش پایه خود فرد باشه دقیقا چقدر تموم میشه و اینکه باید برای رفتن به امریکا به ترکیه رفت برای مصاحبه؟

pouria
مهمان

درودی دوباره
هزینه لاتاری رایگان هست چرا این سایت برای ثبت نام پول میگیره؟مگه از داخل سیستم شما داره قرعه کشی میشه؟این ی نوع قرعه کشی که سیستم انجام میده در امریکا پس هیچ شرکتی نمیتونه کاری برای درومدن اسم کنه تو سایتای اصلی که ثبت نام رایگان هست میگن به هیچ کس ندین براتون ثبت نام کنن واینکه اگر شما یچیز اشتباهی بزنین ۱سال شانسو از اون شخص میگیرین.حالا چرا مردمو ساده گیر اوردین؟اینم شغل خوبیه

wpDiscuz