صفحه اصلی مهاجرت آمریکا اردور و پیش غذاهای آمریکایی

اردور و پیش غذاهای آمریکایی

1 خواندن ثانیه
۰
2
8,276

اردور و پیش غذاهای آمریکایی

اردور یا همان پیش غذا (pish ghaza) یک بشقاب کوچک حاوی غذا و یا یک نوشیدنی است که قبل از وعده غذایی و یا غذای اصلی سرو می شود و محتویات و نوع آن  دارای هم خوانی با غذای اصلی است . پیش غذا معمولا در کشور های دیگر سرو می شود . اما چندی است که در کشور عزیزمان نیز در میهمانی ها و یا مراسم مختلف و در برخی رستورانها این وعده غذایی ارائه می شود.

اردور و پیش غذاهای آمریکایی

اردور و پیش غذاهای آمریکایی

پیش غذا در اصل در فرهنگ غذایی ما ایرانی ها به خوبی جا نیافتاده است و همانند دیگر کشور ها مردم ایران از آن بهره نمی برند . پیش غذا به غذای سبک و راحتی گفته می شود که قبل از صرف وعده اصلی میل می شود و باعث میشود انسان به قول معروف ته دلی بگیرد . در کشورهای دیگر وعده غذای ناهار یا شام سه مرحله دارد . که می توان به اردور یا همان پیش غذا – وعده اصلی – و در آخر هم به دسر اشاره کرد .

خوبی مرحله بودن صرف غذا آن است که فرد پس از صرف هر مرحله مکث کوتاهی تا صرف مرحله بعد دارد و همین امر موجب بهتر خوردن غذا و همینطور هضم راحتتر غذا می شود .

البته امروزه در کشور ما این این واژگان وارد برنامه غذایی شده اند و در برخی نقاط صرف غذا به این صورت شده است . معمولا کدبانوهای ایرانی با اردور های خوشمزه و دست پخت خود هر فردی را مجذوب آشپزی خویش می کنند .

میز اردور با همان  میز پیش غذا  میزی است که در مراسم های مختلف که در آنها غذا سرور میشود استفاده می شود. بر روی این میز ترکیبی از پیش غذاهای مختلف قرار میگیرد که معمولا قبل از سرور غذای اصلی میهمانها می توانند از آن میل نمایند . امروزه ترکیب و نحوه چیدمان میز اردور نشان دهنده اهمیت به میهمانان و مراسم در حال انجام است . و معمولا در اکثر مراسم حتی مهمانیهای خانگی نیز از این میز استفاده میشود .

در این مطلب به درخواست شما عزیزان چند نمونه از میزهای اردور به سبک کشور آمریکا برای شما دوستان علاقمند آماده کرده ایم که امیدواریم دیدن این تصاویر برای شما لذت بخش باشد و بتوانید در مهمانی های خود از آنها ایده بگیرید.

میز اردور نمونه میز اردور میز پیش غذا عکس یز اردور اردور و پیش غذاهای آمریکایی نمونه میز پیش غذا پیش غذای آمریکایی چیدمان میز اردور تلفظ اردور به انگلیسی

 • ثبت نام لاتاری 2019

  ثبت نام لاتاری 2019

  ثبت نام لاتاری 2019 آمریکا – اطلاعات کامل لاتاری ،راهنمای ثبت نام لاتاری 2019 یا هما…
 • ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5

  ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5

  ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5 یکی از راههای مهاجرت به آمریکا است. از طریق ویزای eb5 و سرما…
 • تحصیلات ابتدایی در آمریکا

  راهنمای تحصیل در مدارس آمریکا

  راهنمای تحصیل در مدارس آمریکا برای مهاجرین تازه وارد به کشور آمریکا. در این مطلب اطلاعاتی …
 • قوانین رانندگی در کالیفرنیا

  قوانین رانندگی در کالیفرنیا

  قوانین رانندگی در کالیفرنیا,در این مطلب آیین نامه رانندگی کالیفرنیا فارسی را می توانید مطا…
 • ویزای تحصیلی امریکا

  ویزای تحصیلی آمریکا

  ویزای تحصیلی آمریکا,اخذ ویزای تحصیلی کشور آمریکا,در این مطلب راهنمای ویزای دانشجویی آمریکا…
 • پارک ملی امریکا

  پارکهای ملی آمریکا

  پارکهای ملی آمریکا, کشور آمریکا کشوری است با تعداد زیادی از پارکهای ملی ثبت شده. بی شک میت…
بارگذاری در آمریکا

دیدگاه بگذارید

avatar
wpDiscuz