صفحه اصلی مهاجرت آمریکا ثبت نام لاتاری 2018

ثبت نام لاتاری 2018

1 دقیقه خواندن
۱۲۵
0
5,838

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ ,  ثبت نام لاتاری سال ۹۶(لاتاری ۲۰۱۸راهنمای کامل ثبت نام لاتاری آمریکا ( قرعه کشی گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸ ) را مطالعه بفرمایید . تمامی اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام گرین کارت موجود می باشد . با گروه مهاجرتی پارس مهاجر همراه باشید.

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

ثبت نام لاتاری 2018
ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

diversity visa lottery یا همان ویزای تنوع فرهنگی آمریکا که در ایران به نام لاتاری مشهور شده  است از طرف کنگره آمریکا که برای تعادل بخشیدن به تعداد مهاجران در کشور آمریکا ایجاد شده است. طبق این برنامه هر ساله دولت آمریکا به ۵۰۰۰۰ نفر از برندگان لاتاری گرین آمریکا را می دهد. البته ثبت نام در این برنامه شرایط خاصی دارد و همه کشورها و همه افراد شامل شرکت در برنامه ویزای تنوع فرهنگی نیستند . خوشبختانه کشور ایران در حال حاظر مشمول این قانون هست و برای امسال نیز هموطنان ایرانی می توانند در این قرعه کشی شرکت نمایند. ثبت نام در لاتاری به صورت آنلاین و رایگان است ، که افرادای که دارای مدرک پایان ۱۲ سال تحصیلی هستند و یا سابقه دو سال کار در یکی از مشاغل رتبه ۷ در کشور آمریکا دارند در این برنامه شرکت نمایند.

افراد اگر آشنایی با زبان انگلیسی داشته باشند و با دقت کافی می توانند فرم مربوطه خود را ثبت نام نمایند. در صورتی که در هنگام نام نویسی دقت کافی را به خرج ندهید امکان دارد بندهای مربوطه را به اشتباه وارد نمایید و این کار باعث حذف شدن شما از قرعه کشی خواهد شد.

لاتاری

در صورت نیاز و برای اطمینان از صحت ثبت نام و نام نویسی بدون مشکل در لاتاری این کار با پرداخت هزینه توسط گروه پارس مهاجر برای متقاضیان انجام خواهد شد . 

چرا ثبت نام توسط پارس مهاجر

[yes_list]

 • سابقه بالا در امور لاتاری و مهاجرت به آمریکا
 • ده ها برنده در سالهای قبل ثبت نام شده توسط پارس مهاجر
 • ارائه اطلاعات کامل فرم ثبت نام به اشخاص ثبت نام کننده

[/yes_list]

هزینه ثبت نام توسط پارس مهاجر

[star_list]

 • ۱ فرم ۴۰ هزار تومان
 • ۲ فرم ۷۵ هزار تومان
 • ۳ فرم ۱۰۰ هزار تومان
 • ۴ فرم ۱۲۰ هزار تومان

[/star_list]

[otw_shortcode_button href=”http://parsmohajer.info/lottery-form/” size=”large” icon_type=”general foundicon-checkmark” icon_position=”right” shape=”radius” color_class=”otw-orange” target=”_blank”]ثبت نام لاتاری توسط پارس مهاجر[/otw_shortcode_button]

شماره های تماس با پارس مهاجر :

شماره تماس مستقیم تلفنی :   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+

شماره تلگرام ، واتس آپ :      ۰۹۳۵۵۰۹۱۵۵۱ و   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+ 

شماره پیامک مستقیم : ۹۸۱۰۰۰۲۰۰۰۴۰۵۰۶۰+

راهنمای کامل ثبت نام لاتاری از زبان سایت وزارت خارجه آمریکا

برنامه قرعه کشی روادید مهاجرت گونه گونی ( قرعه کشی گرین کارت ) که توسط کنگره مورد تصویب قرار گرفته است، به صورت سالیانه توسط وزارت خارجه آمریکا اجرا می گردد. متقاضیانی که نامشان در قرعه کشی انتخاب شده (برگزیدگان ) باید واجد شرایطی صریح و مشخص باشند. برگزیدگان بر اساس یک قرعه کشی شانسی توسط کامپیوتر انتخاب می شوند. این روادیدها در ۶ منطقه جغرافیایی توزیع میگردند، بطوریکه هر کشور در یکی از این مناطق شش گانه نمیتواند در یک سال بیش از ۷ درصد از ویزاهای قرعه کشی کارت سبز موجود را دریافت کند. اتباع کشورهای زیر واجد شرایط ثبت نام در برنامه قرعه کشی گرین کارت ۲۰۱۸ نمی باشند، زیرا طی پنج سال گذشته بیش از ۵٠ هزار مهاجر به ایالات متحده آمریکا فرستاده اند.

بنگلادش، برزیل، کانادا، چین (متولدین سرزمین اصلی) ، کلمبیا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، ال سالوادور، هائیتی، هندوستان، جاماییکا، مکزیک، نیجریه، پاکستان، فیلیپین، پرو، کره جنوبی، بریتانیا (به غیر از ایرلند شمالی)و مناطق تحت قیمومیت آن و
ویتنام.

امسال در ویژگی های واجد شرایط شناخته شدن برای برنامه قرعه کشی تغییری بوجود نیامده است.

شرایط و ویژگی های لازم برای نام نویسی :

شرط شماره یک
متولدین کشورهایی که اتباع آن واجد شرایط هستند میتوانند در قرعه کشی شرکت کنند.اگر شما در یکی از کشورهای مشمول متولد نشده اید دو راه دیگر برای واجد شرایط شدن شما وجود دارد.

_ آیا همسر شما متولد یکی از کشورهایی است که شهروندان آن واجد شرایط ثبت نام در قرعه کشی هستند؟ در اینصورت می توانید با ذکر کشور تولد همسرتان با این شرط که نام هر دو شما و همسرتان در فرم های نام نویسی ذکر شده باشد و درصورت دریافت ویزا همزمان وارد آمریکا شوید.
_ آیا شما در کشوری متولد شده اید که شهروندانش واجد شرایط نیستند اما هیچکدام از والدین شما متولد آن کشور نبوده و در زمان تولدتان در آن کشور مقیم نبوده اند؟ در این صورت می توانید کشور محل تولد هر یک از والدین خود در صورتی که متولدین آن کشور واجد شرایط شرکت درقرعه کشی ۲۰۱۸ باشند را انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به بخش پرسشهای متداول مراجعه کنید.

شرط شماره دو
همچنین برای شرکت در قرعه کشی شما باید واجد شرایط تحصیلی و یا دارای تجربه کاری لازم برای شرکت در برنامه قرعه کشی باشید.
شما باید یا دارای تحصیلات دبیرستانی و یا تحصیلاتی معادل آن داشته باشید که نشان دهنده تکمیل موفقیت آمیز ۱۲ سال تحصیل در مقاطع ابتدایی و دبیرستان باشد یا ۲ سال تجربه کاری طی ۵سال گذشته در زمینه مشاغلی که انجام آنها نیازمند حداقل دو سال کارآموزی و یا تجربه میباشد، داشته باشید. برای تصمیم گیری در زمینه صلاحیت تجربه کاری، مرجع ذیصلاح O*Net OnLine وزارت کار آمریکا است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صلاحیت تجربه کاری به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

در صورتیکه این دو شرط ذکر شده شامل حالتان نمی شود در برنامه قرعه کشی نام نویسی نکنید.

زمان نام نویسی برای شرکت در قرعه کشی لاتاری

۴ اکتبر تا ۷ نوامبر
فرم های نام نویسی برای شرکت در برنامه ویزای اقامت دائم آمریکا یا لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸ ، باید مابین سه شنبه چهارم اکتبر تا دوشنبه هفتم نوامبر ساعت دوازده ظهر (به وقت شرق آمریکا)به طور الکترونیک در تارنمای رسمی www.dvlottery.state.gov دریافت شود. برای شرکت تا آخرین هفته ثبت نام منتظر نمانید زیرا حجم بالای تقاضا میتواند موجب تاخیر در عملکرد تارنما شود. درخواست های پس از موعد و یا درخواست های غیر الکترونیکی پذیرفته نخواهند شد. وزارت امور خارجه با استفاده از فنآوری های پیشرفته توانایی تشخیص ثبت نام های مکرر را دارد. نام نویسی بیش از یک مرتبه موجب مردود شدن درخواست شما خواهد شد.

تکمیل نام نویسی برای برنامه قرعه کشی گرین کارت برای سال ۲۰۱۸ اطلاعات خود را به طور الکترونیک در فرم ( ۵۵۰۱-DS ) یا( DV-E ) بصورت آنلاین در تارنمای www.dvlottery.state.gov وارد کنید. فرم های ناقص بررسی نخواهند شد. نام نویسی برای شرکت در قرعه کشی اگر توسط خودتان صورت گیرد رایگان است. در صورتی که میخواهید این کار را به شخص دیگری بسپارید حتما حواستان باشد که اطلاعاتتان را بدون مشکل به آنها ارائه دهید و حتما بعد از ثبت نام کانفیرمیشن نامبر و همچنین اطلاعات فرم ثبت نام اصلیتان را از آنها دریافت نمایید .

راهنمای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

پس از تکمیل و ارسال درخواست صفحه تاییدی را خواهید دید که در آن نام و شماره تائیدیه ویژه درج شده است. این صفحه را برای بایگانی چاپ کنید. از اول مه ۲۰۱۷ شما قادر خواهید بود با مراجعه به تارنمای www.dvlottery.state.gov و کلیک کردن روی گزینه Check Status Entrant و وارد کردن شماره تاییدیه ویژه و اطلاعات شخصی خود، وضعیت پرونده تان را بررسی کنید. تنها با
مراجعه به Check Status Entrant میتوانید درمورد وضعیت پذیرش پرونده تان در قرعه کشی سال ۲۰۱۸ مطلع شوید [و در صورت پذیرش] به اطلاعاتی درمورد مراحل بعدی و آگاهی از وقت مصاحبه ویزای مهاجرتی با خبر شوید. برای اطلاعات بیشتر در اطلاعات بیشتر درباره روند انتخاب به بخش پرسشهای متداول مراجعه کنید.

برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت امسال باید اطلاعات زیر را در فرم E-DV وارد کنید:

۱- نام کامل نام خانوادگی/فامیلی، نام کوچک، نام میانی دقیقا آنگونه که در گذرنامه نوشته شده است.
۲- تاریخ تولد روز، ماه، سال
۳- جنسیت مرد یا زن
۴- شهر محل تولد شما
۵-کشور محل تولد شما نام کشور محل تولد شما باید نام کنونی کشوری باشد که در آن متولد شده اید.
۶- کشور مجاز یا مورد تایید در برنامه قرعه کشی کشور واجد شرایط شما معمولا همان کشور محل تولدتان است. کشور واجد شرایط شما ارتباطی به محل زندگیتان ندارد. اگر شما در کشوری متولد شده اید که واجد شرایط شرکت در برنامه قرعه کشی ویزا نمی باشد، می توانید با مراجعه به دستورالعمل های بالا، امکان انتخاب کشور دیگری را به عنوان کشور عهده دار خود بررسی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور عهده دار، لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.
۷- عکس (های)ضمیمه درخواست – عکس های اخیر از خودتان، همسرتان و کلیه فرزندانتان که نامشان در فرم نام نویسی درج شده است . برای توضیحات بیشتر درمورد مشخصات ترکیبی و فنی به بخش << ارسال عکس دیجیتال >> مراجعه کنید. نیازی به ارسال عکس همسر یا فرزندی که خود شهروند آمریکا است یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است وجود ندارد حال آنکه ارسال این عکس ها منعی ندارد.
عکس های گروهی پذیرفته نخواهند شد؛ برای هر شخص باید عکس جداگانه ارسال کنید. در صورت انجام هرگونه ویرایش در عکس، ارسال عکس های قدیمی و یا عدم انطباق عکس ها با الزامات توضیح داده شده، امکان این وجود دارد که درخواست شما مردود شود و یا اینکه برای شما ویزا صادر نشود. برای اطلاعات بیشتر به بخش << ارسال عکس دیجیتال >> مراجعه کنید.

۸- آدرس پستی شامل

سطر اول آدرس،
سطر دوم آدرس،
شهر/شهرک، منطقه/روستا/استان/ایالت،
کد پستی/زیپ کد

کشور
۹- کشوری که هم اکنون در آن زندگی می کنید
۱۰- شماره تلفن (اختیاری)

۱۱- نشانی پست الکترونیکی (ایمیلی)که به آن دسترسی مستقیم دارید. درصورتی پذیرش در قرعه کشی ، هنگامی که با استفاده از گزینه Check Status Entrant از وضعیتتان مطلع می شوید ایمیلی از وزارت امورخارجه آمریکا دریافت خواهید کرد که در آن جزئیات مصاحبه ویزای مهاجرتی شما را اعلام خواهد شد. وزارت امورخارجه هرگز ایمیلی مبتنی بر پذیرش یا مردودی در قرعه کشی به شما نمی فرستد . برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۲- بالاترین میزان تحصیلات شما تا کنون: ( ۱) دبستان، (۲) دبیرستان، بدون اخذ مدرک، (۳) دبیرستان با اخذ مدرک، ( ۴) آموزشگاه حرفه ای، ( ۵)گذراندن تعدادی از واحدهای دوره لیسانس، ( ۶)مدرک دانشگاهی، (۷) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره فوق لیسانس، ( ٨) مدرک فوق لیسانس، ( ۹) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره دکترا و ( ۱۰ ) مدرک دکترا. برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۳- وضعیت کنونی تاهل : مجرد، متاهل، طلاق گرفته، بیوه، متارکه قانونی. [درصورت تاهل] نام، تاریخ تولد، جنسیت، شهر/روستای تولد و کشور تولد همسرتان را به همراه عکس همسرتان با همان مشخصات مشابه عکس خودتان وارد کنید.

خودداری از ذکر نام همسر موجب رد شدن شدن درخواست ویزای متقاضی اصلی در زمان مصاحبه خواهد شد. اگر حتی بنا دارید از همسرتان متارکه کنید می بایست مشخصات همسرتان را در فرم ها ذکر کنید. همسری که شهروند آمریکا است و یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است نیازی به دریافت ویزای مهاجرت ندارد درحالیکه منعی برای درج نام آنها در فرم وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اعضای خانواده به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۴- تعداد فرزندان نام، تاریخ تولد، جنسیت و محل تولد تمامی فرزندانی که سن آنها کمتر از ۲۱ سال است و ازدواج نکرده اند صرفنظراز اینکه با شما زندگی میکنند و یا قصد همراهی با شما یا پس از مهاجرت شما به آمریکا را دارند را ذکر کنید. برای هر کدام از فرزندانتان عکس های جداگانه با مشخصات مشابه به عکس خودتان ارسال کنید.

تعداد فرزندان نام، تاریخ تولد و محل تولد همسر و تمامی فرزندان و فرزندخوانده ها و فرزندان همسرتان که سن آنها کمتر از ۲۱ سال بوده و ازدواج نکرده اند باید در درخواست شما ذکر گردد، حتی اگر شما قانونا از پدر یا مادر آن فرزند خود جدا شده اید و همسر شما و فرزندتان دیگر با شما زندگی نمی کنند و/یا قصد ندارند تا به همراه شما به ایالات متحده مهاجرت کنند. برای هرکدام از فرزندانتان عکسی مطابق با مشخصاتی مشابه عکس خودتان ارسال نمایید.

دقت کنید که نام تمام موارد زیر را وارد نمایید:

– تمام فرزندان طبیعیتان که در قید حیات می باشند.
– تمام فرزندانی که قانونا به فرزندی قبول کرده اید ودر قید حیات می باشند و تمام فرزنده خوانده هایی که در زمان پر کردن فرم مجرد و زیر ۲۱ سال هستن ، حتی اگر قانونا شما از پدر و یا مادر آنها جدا شده اید و یا فرزندان و همسر شما دیگر با شما زندگی نمی کند و یا قصد مهاجرت به ایالات متحده آمریکا را ندارد.

– فرزندان متاهل شما و فرزندانی که بیشتر از ۲۱ سال سن دارند، نمی توانند در درخواست قرعه کشی شما نام نویسی شوند. اما، قانون محافظت از وضعیت فرزندان، در برخی شرایط فرزندان را در مقابل از دست دادن شرایط لازم برای دریافت ویزا بواسطه افزایش سن (رد شدن از مرز ۲۱ سال)محافظت می کند. اگر فرم ثبت نام شما برای شرکت در قرعه کشی قبل از ۲۱ سالگی فرزندنتان ارسال شود، و قبل از صدور ویزا فرزند شما به ۲۱ سالگی برسد، قوانین مربوط به افراد زیر ۲۱ سال در مورد فرزند شما صادق می شود.

فرزندی که اکنون شهروند یا ساکن قانونی ایالات متحده است واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی و دریافت این روادید نیست، و منعی برای وارد کردن یا حذف نام او در فرم تقاضای والدین برای شرکت در قرعه کشی وجود ندارد. خودداری از ذکر اسامی کامل فرزندان واجد شرایط، موجب مردود شدن درخواست متقاضی اصلی و رد شدن تمامی ویزاهای افراد ذکر شده در درخواست در هنگام مصاحبه ویزا خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تکمیل درخواست الکترونیک ویزای مهاجرتی سال ۲۰۱۸ ، لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید .

آموزش ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

انتخاب متقاضیان
برندگان قرعه کشی به صورتی تصادفی توسط کامپیوتر(رایانه)و از بین تمامی متقاضیان تایید صلاحیت شده براساس سهمیه منطقه ای و کشوری انتخاب خواهند شد. از تمام متقاضیان قرعه کشی ۲۰۱۸ درخواست می شود که شماره تاییدیه خود را حفظ نمایند و با مراجعه به بخش Entry Status Check تارنمای ww.dvlottery.state.gov وضعیت خود را از لحاظ پذیرش بررسی کنند. بخش Entry Status Check این تارنما از روز ۳ ماه مه ۲۰۱۷ تا ٢٠ ژوئن ۲۰۱۸ فعال خواهد بود.
اگر شماره شما در لیست انتخابی باشد، شما به صفحه ای راهنمایی خواهید شد که دستورات لازم مربوط به انجام بقیه مراحل کار از جمله اطلاعات مربوط به هزینه ها در آن درج شده است. بخش Entry Status Check تنها روشی است که وضعیت شما از لحاظ قرعه کشی ۲۰۱۸ را نشان می دهد. وزارت امورخارجه نامه های مکتوب یا پست الکترونیک(ایمیل) به برندگان قرعه کشی ارسال نمی کند. سفارتخانه ها و کنسولگری های ایالات متحده فهرست پذیرفته شدگان را ارائه نمی کنند. اشخاصی که در فهرست انتخابی نیستند هم ایمیل عدم پذیرش دریافت نمی کنند و تنها راه برای اطلاع از وضعیت مراجعه به بخش Entry Status Check این تارنما است. توصیه می کنیم که حتما شخصا وضعیت خود را بررسی کنید و برای اطلاع از وضعیت خود به دیگران اتکا نکنید. در صورت پذیرش در قرعه کشی، برای دریافت ویزای مهاجرتی و مهاجرت به ایالات متحده شما همچنان باید واجد تمامی شرایط ذکر شده براساس قانون ایالات متحده باشید. بررسی این شرایط ممکن است فرآیندی دقیق و زمانبر باشد و در مورد شهروندان بعضی از کشورها که در فهرست دولتهای حامی تروریسم قرارگرفته اند، نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد. این درحالیست که این بررسی ها ممکن است تنها محدود به شهروندان این کشورها نشود.

فرم ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

تکمیل فرمها وارسال مدارک پذیرفته شدگان قرعه کشی و خانواده هایشان که حائز شرایط قانونی مهاجرت هستند می بایست تا نیمه شب ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ انجام شده باشد. تغییر ضوابط یا هیچ استثنایی شامل حال مدارکی که بعد از این تاریخ دریافت شده باشند نخواهد شد و متقاضیانی که بعد از این موعد فرمهای خود را تسلیم کنند قادر به دریافت ویزای مهاجرتی نخواهند بود. وابستگان و خانواده واجد شرایط متقاضی پذیرفته شده نیز امکان دریافت ویزای مهاجرتی را ازدست خواهند داد اگر بعد از این تاریخ، مدارک خود را تسلیم نمایند.برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا به بخش پرسش های متداول در زمینه نحوه انتخاب مراجعه نمایید .

شرایط عکس لاتاری

ارائه عکس های دیجیتالی (تصویرهای دیجیتالی)
شما می توانید عکسهایتان را با استفاده از دوربین های دیجیتال یا اسکن ازعکسهای چاپ شده مادامی که این تصاویر مطابق مشخصات ترکیب بندی و فنی ذکر شده باشد، تهیه و ارائه نمایید. متقاضیان می توانند برای حصول اطمینان از مطابقت عکس با الزامات مورد نظر، پیش از ارائه فرم ثبت نام، مناسب بودن عکس های خود را با استفاده از پیوند موجود در تارنمای ویزای گونه گونی ( E-DV )آزمایش کنند. این بخش حاوی معیارهای مربوط به تأیید عکس ها ازجمله مشخصات ترکیب بندی عکس ها و نمونه هایی از عکس های قابل قبول و غیر قابل قبول را در اختیارمتقاضیان می گذارد.

تصاویر ارائه شده می بایست دارای عمق تصویری ١٢ بیت رنگ باشند. اگر شما از اسکنر استفاده می کنید قبل از اسکن تنظیمات آن را مطابق با ١٢ بیت رنگ یا گزینه رنگهای حقیقی تنظیم کنید. دیگر الزامات مربوط به تصویر عبارتند از:

ویژگیهای ترکیب بندی عکس:

* وضعیت سر
# صورت فرد موضوع عکس باید مستقیما رو به دوربین باشد.
# سر فرد نباید به طرف بالا، پایین یا چپ یا راست باشد.
# ارتفاع سر یا اندازه بخش صورت (از بالای سر، مشتمل بر موی سر، تا پایین چانه) باید بین ۵۰ و ۶۹ درصد ارتفاع کل تصویر باشد. ارتفاع چشم (از پایین عکس تا خط چشم ها) باید بین ۵۶ و ۶۹ درصد ارتفاع تصویر باشد.
الگوی اندازه سر در تصویر دیجیتالی
نمونه هایی از الزامات عکس در بخش ویژگیهای تصویر تارنما موجود است.

* پس زمینه با رنگ خنثی
# برای عکسبرداری باید از پس زمینه خنثی کم رنگ استفاده شود.

* وضوح تصویر
# عکس باید دارای وضوح کامل باشد.
* زوائد تزیینی
# متقاضی نباید در عکس عینک آفتابی یا دیگر زوائدی که بخشی از صورت را می پوشانند، داشته باشد.
* پوشش سر و کلاه
#عکس های متقاضیانی که دارای پوشش سر یا کلاه هستند تنها در شرایطی پذیرفته می شوند که دلیلی اعتقادی یا مذهبی بر آن مترتب باشد؛ حتی در چنین شرایطی، این کلاه یا پوشش نمی بایست هیچ قسمتی از صورت متقاضی را بپوشاند. عکس هایی که متقاضیان در آنها دارای دست افزارهای قبیله ای یا کلاه های دیگر با ماهیت هایی غیردینی به سر دارند، پذیرفته نمی شود. عکس پرسنل نظامی و کارکنان شرکت های هوایی و دیگر افرادی که باید به دلایل حرفه ای کلاه بپوشند مورد پذیرش نیست.

ویژگیهای فنی تصاویر
گرفتن عکس جدید دیجیتالی. اگر بنا دارید عکس جدید دیجیتالی بگیرید دقت داشته باشید که عکستان دارای ویژگیهای زیر باشد.
قالب تصویری عکس (فرمت): فرمت تصویر باید در قالب دیجیتالی Joint Photographic Experts Group موسوم به (JPEG ) باشد.
اندازه فایل تصویری: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ١٢٠ کیلوبایت باشد.

رزولوشن (دقت رقومی) تصویر: فایل تصویری باید حداقل ۶۰۰ پیکسل (عرض) در ۶۰۰ پیکسل (ارتفاع) باشد. کلیه تصویرها باید به شکل مربع ارائه شوند، بدین معنی که ارتفاع عکس با عرض آن یکسان باشد.
ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی ۲۴ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد. عکس های سیاه و سفید ۲۴ بیت یا تصاویر ٨ بیتی پذیرفته نمی شوند.
*اسکن کردن عکس. قبل از اسکن عکس های چاپ شده دقت داشته باشید که ترکیب بندی عکس مطابق آنچه گفته شد باشد. برای اسکن عکسهای چاپی از راهنمای زیر استفاده کنید.
رزولوشن (دقت رقومی)اسکنر: دقت رزولوشن باید حداقل ٢٠٠ نقطه بر اینچ ( dpi ) باشد.

اندازه فایل: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ۲۴۰ کیلوبایت باشد.
درجه وضوح و ابعاد تصویر: ۶۰۰ در ۶۰۰ پیکسل.
ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی ۲۴ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد [متقاضیان توجه داشته باشند که عکس های سیاه و سفید، تک رنگ، یا طیف خاکستری پذیرفته نمی شوند]

 در زیر راهنمای عکس لاتاری را می توانید مشاهده نمایید.:

عکس لاتاری

 

راهنمای عکس لاتاری
راهنمای عکس لاتاری

 

 

 

برای ثبت نام در لاتاری از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید . 

شماره های تماس با پارس مهاجر :

شماره تماس مستقیم تلفنی :   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+

شماره تلگرام ، واتس آپ :      ۰۹۳۵۵۰۹۱۵۵۱ و   ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+ 

شماره پیامک مستقیم : ۹۸۱۰۰۰۲۰۰۰۴۰۵۰۶۰+

 • ثبت نام لاتاری 2019

  ثبت نام لاتاری 2019

  ثبت نام لاتاری 2019 آمریکا – اطلاعات کامل لاتاری ،راهنمای ثبت نام لاتاری 2019 یا هما…
 • ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5

  ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5

  ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5 یکی از راههای مهاجرت به آمریکا است. از طریق ویزای eb5 و سرما…
 • تحصیلات ابتدایی در آمریکا

  راهنمای تحصیل در مدارس آمریکا

  راهنمای تحصیل در مدارس آمریکا برای مهاجرین تازه وارد به کشور آمریکا. در این مطلب اطلاعاتی …
 • قوانین رانندگی در کالیفرنیا

  قوانین رانندگی در کالیفرنیا

  قوانین رانندگی در کالیفرنیا,در این مطلب آیین نامه رانندگی کالیفرنیا فارسی را می توانید مطا…
 • ویزای تحصیلی امریکا

  ویزای تحصیلی آمریکا

  ویزای تحصیلی آمریکا,اخذ ویزای تحصیلی کشور آمریکا,در این مطلب راهنمای ویزای دانشجویی آمریکا…
 • اردور و پیش غذاهای آمریکایی

  اردور و پیش غذاهای آمریکایی اردور یا همان پیش غذا (pish ghaza) یک بشقاب کوچک حاوی غذا و یا…
بارگذاری در آمریکا

۱۲۵ نظرات

 1. فایزه

  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵ at ۱۲:۵۸ بعد از ظهر

  سلام سوالی دارم کسی ک لاتاری رو برنده شه و گرین کارد دریافت کنه میتونه بعد از چندین سال ک شرایط رفتن رو پیدا کرد از اون استفاده کنه؟منظورم اینه ک این گرین کارد ها تاریخ انقضا ندارند؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۶:۴۰ بعد از ظهر:

  درود
  دوستان برنده لاتاری بعد از انجام مراحل مورد نیاز پیروز به دریافت ویزا آمریکا می شوند نه گرین کارت. گرین کارت رو در آمریکا تحویل می گیرند. پس برای اینکه گرین کارت داشته باشند حتما بعد از گرفتن ویزا باید به آمریکا بروند. در غیر این صورت ویزای آنها باطل می شود. بعد از ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت . میتواند با استفاده از پاس سفید به مدت دو سال از آمریکا بیرون باشند.

 2. رضا

  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۵ at ۱۰:۴۰ قبل از ظهر

  سلام من سال دیگه خرداد مدرک دوازده سال تحصیلم کامل میشه امسال مهر موقع ثبت نام بنویسم دبیرستان با اخدمدرک یا بدون مدرک و اینکه روز دقیق ثبت نام به شمسی چندم میشه تا یادم باشه علامت بزنم داخل تقویم

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ بعد از ظهر:

  درود
  شما high school degree بزنید مشکلی نخواهد بود. اگر طبق روال همیشگی باشه و ۱ اکتبر باز بشه میشه ۱۰ مهرماه

 3. علي

  خرداد ۹, ۱۳۹۵ at ۱:۴۳ بعد از ظهر

  سلام
  من میخوام لاتاری مهر ماه ٩۵ رو ثبت نام کنم و تقریبا زمستون قراره ازدواج کنم، میخوام بصورت متاهل ثبت نام کنم، آیا درصورت برنده شدن، ایرادی میگیرن مبنی بر اینکه تاریخ ازدواج بعد از تاریخ ثبت نام بوده؟!
  یعنی الان نامزد هستیم!

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۵ ۵:۳۲ بعد از ظهر:

  درود
  خیر ، به هیچ وجه این کار رو انجام ندهید . هم شما و هم نامزدتان به صورت جداگانه ثبت نام نمایید . به امید خدا اگر سال هر یک از شما آینده جز برندگان بودید طرف دیگر را بدون مشکل به کیسش اضافه خواهد کرد.

 4. رضا

  خرداد ۱۰, ۱۳۹۵ at ۷:۵۶ قبل از ظهر

  سلام جناب شایگان:
  ۱-یک سوال دارم که چند بار مطرح کردم اما جوابی واسش نزاشتین من سفارتم و ایروان ارمنستان انتخاب کردم
  حالا میخوام مدارکم و ترجمه کنم آیا مهر دارترجمه کافیه یا باید دادگستری هم تائید کنه
  ۲-آیا میتونم به خود سفارت زنگ بزنم و از خودشونم بپرسم
  ۳-برای تماس با سفارت میتونم به زبان فارسی صحبت کنم
  با تشکر

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ خرداد ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ بعد از ظهر:

  درود بر شما
  این پرسش چندین بار در قسمتهای مختلف سایت پاسخ داده شده است .
  خیر نیازی به تاییدیه ها نیست.
  برای اطمینان لیست مدارک مورد نیاز سفارت ارمنستان برای برندگان لاتاری را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید . مایل باشید می توانید از طریق ایمیل موجود در فایل زیر با سفارت هم مکاتبه نمایید

 5. هانیه

  خرداد ۱۵, ۱۳۹۵ at ۶:۳۷ بعد از ظهر

  سلام جناب شایگان . روزتون به خیر .
  برای ثبت نام هم نیاز به مدارک دبیرستان هست یا فقط بعد از بردن قرعه کشی ؟
  من دانشجو هستم مدارک دبیرستانم رو از دانشگاه باید بگیرم یا از اموزش پرورش ؟اصلا دانشگاه سراسری مدارک رو تحویل میدن ؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  برای ثبت نام نیاز به هیچ مدرکی نمی باشد . فقط ارائه اطلاعات کافی هست.

 6. فاطمه

  خرداد ۱۷, ۱۳۹۵ at ۷:۰۴ قبل از ظهر

  سلام ، من متولد ۱۳۸۰ هستم الان نهم رو تمومکردم (تا ۲۰۱۸ مدرک ۱۲ سالم کامل میشه )و میخوام وارد دبیرستان بشم میتونم ثبت نام کنم ؟برای ثبت نام باید کدام گزینه مدرک تحصیلی رو انتخاب کنم؟

  امسال باید انتخاب رشته کنیم بین گزینه های تجربی ادبیات و ریاضی کدوم یکی برای آینده بورس گرفتن بهتر است؟
  هزینه دانشگاه بر عهده ما هست یا نه؟ هزینه دانشگاه حدودا چند هزار دلار یا چند ملیون میشه؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۵ ۸:۴۴ بعد از ظهر:

  درود
  متاسفانه شما امسال نمی توانید در لاتاری ۲۰۱۸ شرکت نمایید . زیرا سال آینده که پروسه برنده های ۲۰۱۸ شروع می شود شما سال ۱۰ رو تمام می کنید . و تا پایان پروسه لاتاری ۲۰۱۸ یعنی سپتامبر ۲۰۱۸ شما نهایتا کلاس ۱۱ خود را به اتمام رسانده اید . به امید در سالهای آتی میتوانید ثبت نام نمایید .
  مطمئنا رشته های ریاضی و تجربی بهتر هستند برای خواندن داخل کشور .
  هزینه بر عهده برنده می باشد .

 7. اردلان

  خرداد ۱۸, ۱۳۹۵ at ۸:۲۱ بعد از ظهر

  ترجمه خیلی روان و خوبی بود فقط اون کلمه شوربختانه که اوایل مطلب استفاده کردین معنی متاسفانه میده نه خوشبختانه

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۵ ۸:۳۲ بعد از ظهر:

  درود
  ممنون از شما
  ویرایش شد.

 8. علی

  خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ at ۹:۱۳ قبل از ظهر

  سلام ببخشید در صورت برنده شدن در قرعه کشی لاتاری هزینه اقامت در کشور آمریکا به عهده کیه
  حدودا چقدر هزینه میشه تا وقتی که اقامت گرفتیم شغل مشخصی پیدا کردیم و حقوق برقرار شد
  از ابتدای ورود به کشور آمریکا مستمری دریافت میکنیم یا باید هزینه های اولیه رو داشته باشیم

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ قبل از ظهر:

  درود
  تمام هزینه ها به عهده شخص برنده خواهد بود .
  هزینه کردن و پیدا کردن شغل دو مورد کاملا نسبی هستند و کاملا به خود شخص توانایی هاش و شانس بستگی دارد . و معمولا افراد باید هزینه زندگی چند ماه اول را با خود داشته باشند تا اگر دیرتر کار پیدا کردند به مشکل مالی برخورد نکند. هزینه زندگی هم کاملا به شهر و ایالتی که برایزندگی انتخاب می کنید وابسته هست . برای مثال در شهر دالاس یک آپارتمان ۸۰ متری در منطقه متوسط رو به بالای شهر هزینه اجاره ماهیانه اش حدودا ۱۳۰۰ دلار هست در صورتی که در شهر مثلا رالی هزینه آپارتمان ۸۰ متری در منطقه خوب شهر ماهیانه ۵۰۰ دلار هست .
  خیر مستمری به شما تعلق نخواهد گرفت .

 9. رضا

  خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ at ۹:۱۵ بعد از ظهر

  سلام و خسته نباشی
  می خواستم بدونم من برنده لاتاری شدم آیا برای بچه ۲/۸ ماهه و ۳ ماهه من هم هزینه مصاحبه دریافت میشه در ضمن اونا هم نیاز به مدیکال دارند یا نه ممنون از لطفتون

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ خرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۰:۳۰ قبل از ظهر:

  درود
  بله هم هزینه مصاحبه را باید برای آنها بپردازید هم باید مدیکال را انجام دهید .

 10. سینا

  خرداد ۲۸, ۱۳۹۵ at ۱۰:۲۰ قبل از ظهر

  سلام آقای شایگان
  راستش من بخاطر اینکه دوره سربازیمو زود بگذرونم مجبور شدم بسیج فعال داشته باشم و کسری بگیرم حالا میخوام لاتاری ثبت نام کنم
  میخوام بدونم اگه لاتاری برنده شدم ، اونوقت ممکنه دولت آمریکا استعلام بگیره و نام مرا به عنوان تروریست بدونه و در نهایت قبولم نکنه و ردم کنه

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ بعد از ظهر:

  درود
  احتمال اینکه مشمول پروسه اداری بشین هست اما الزاما رد نخواهید شد .

 11. sara

  خرداد ۳۱, ۱۳۹۵ at ۶:۳۷ بعد از ظهر

  سلام میخواستم بدونم شانس یک ایرانی ۱۹ساله که یکبار خودش و پدر و مادرش ثبت نام کردن چه قدره و اگه من که ۲۰ سالمه برنده شم میتونم برادر ۱۵ ساله و پدر و مادرمو ببرم؟ دانشجوی داروسازی دانشگاه ازاد هستم و پدر و مادرم پزشک و داروساز هستند ایا شانس در مصاحبمون بالا میره؟ممکنه کسی رو در مصاحبه رد کنند شرایط ادامه تحصیل برای من چه جوری میشه این یک سال و باید از اول بخونم؟ و هزینه تحصیل چه قدر است و امکان یافتن شغل مرتبط پدر و مادرم چه قدر است؟خیلی ممنون

 12. Masood

  تیر ۲, ۱۳۹۵ at ۳:۴۳ بعد از ظهر

  سلام جناب شایگان
  تاریخ ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ چه زمان به تاریخ شمسی میشه؟

  رضا پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۵ ۳:۳۶ بعد از ظهر:

  سلام دوست عزیز تاریخ ثبت نام هرساله از ۱ اکتبر (۱۰مهرماه) تا ۱ نوامبر (۱۰ آبان) می باشد

 13. رضا

  تیر ۳, ۱۳۹۵ at ۰:۳۷ قبل از ظهر

  سلام جناب شایگان و تشکر فراوان بابت پاسخگویی دقیقتون
  خواستم بدونم که من که فرم های ds260 در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ارسال کردم چه تاریخی زمان مصاحیه اعلام میشه
  با تشکر

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۵ ۷:۴۴ بعد از ظهر:

  درود
  زمانی که کیس شما کارنت بشود نامه دوم شما جایگزین نامه برنده شدنتان خواهد شد.
  کارنتی های هر ماه در سایت ویزا بولتین اعلام می شود. که البته برای برنده های ۲۰۱۷ اولین سری کارنتی ها اواخر تابستان اعلام خواهد شد.

 14. رضا

  تیر ۶, ۱۳۹۵ at ۸:۱۹ بعد از ظهر

  سلام جناب شایگان
  خانم بنده برنده لاتاری شده و مدرک تحصیلی ایشون هنرستان هستش و در مدرکشون نوشته گواهی پایان دوره تحصیلی متوسطه آیا همون دیپلم هست یا برای مصاحبه به مشکل می خوریم چون شنیدم که مدرک هنرستان ۱۱ سال حساب میشه در ضمن ایشون دو سال سابقه کار در همون رشته در یک شرکت دارند که سابقه بیمه هم براشون رد شده لطفا راهنمایی کنید ممنون

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۷ام, ۱۳۹۵ ۴:۱۹ بعد از ظهر:

  درود
  کلا دیپلم نظام جدید در ایران ۱۱ ساله هست ربطی هم به رشته فنی یا نظری بودنش ندارد . سال دوازدهم سال پیش دانشگاهی هست . و همسرتون یا باید ۱۲ سال تحصیلی داشته باشند یا اینکه اگر بخواهند از طریق سابقه کار اقدام کنند، باید سابقه شون در مشاغلی باشه که رتبه ۷ در نظام کاری امریکا داشته باشد . و هر سابقه کاری مورد قبول نمی باشد .

 15. رضا

  تیر ۷, ۱۳۹۵ at ۵:۴۹ بعد از ظهر

  سلام
  جناب شایگان خانم من سال ۸۴ از هنرستان فنی و حرفه ای دیپلم گرفته و برنده اصلی هست حالا و تو مدرک پایان دوره تحصیلی متوسطه نوشته الان مدرک اون دیپلم هست یا ۱۱ سال محاسبه می شود ما سر دوراهی هستیم راهنمایی کنید

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۸ام, ۱۳۹۵ ۰:۴۰ قبل از ظهر:

  درود
  دیپلم کلا در ایران ۱۱ ساله هست . و دیپلم به عنوان پیش نیاز کافی نیست . باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشند و یا سال اول دانشگاه

 16. آرتین

  تیر ۹, ۱۳۹۵ at ۱۰:۰۸ قبل از ظهر

  سلام جناب شایگان
  من برنده لاتاری ۲۰۱۷ شدم خواستم بدونم که در حال حاضر من دیپلم فنی دارم و قبولی در پیش دانشگاهی هم دارم ولی دانشگاه نرفتم برای مصاحبه که ۱۲ سال تحصیلی لازم دارند مشکلی پیش نمی آد و مدرکم ۱۲ سال تحصیلی محاسبه میشه ممنون

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  اگر شما مدرک پایان پیش دانشگاهی داشته باشید . مشکلی در این زمینه نخواهید داشت .

 17. رضا

  تیر ۹, ۱۳۹۵ at ۵:۱۶ بعد از ظهر

  سلام و خسته نباشید
  خواستم بدونم برای سفارت آمریکا برای برندگان لاتاری ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی کافیه یا باید از جایی تاییدیه یا مهری و امضای خاصی می خواد ممنون

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ بعد از ظهر:

  درود
  ترجمه مدارک تحصیلی از دیپلم به بالا نیاز هست . نیازی به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نمی باشد و فقط ترجمه رسمی کافی است .

 18. علی

  تیر ۱۱, ۱۳۹۵ at ۳:۲۹ بعد از ظهر

  سلام. لطفا لینک کانال پارس مهاجر را برام بفرستید

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۱:۱۵ قبل از ظهر:

  درود بر شما
  بفرمایید
  telegram.me/parsmohajer

 19. علیرضا

  تیر ۱۲, ۱۳۹۵ at ۰:۴۲ قبل از ظهر

  سلام ببخشیدمن دیپلم ندارم تاسال سوم خوندم میتونم ثبت نام کنم.

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۱:۱۵ قبل از ظهر:

  درود
  برای ثبت نام باید مدرک پایان ۱۲ سال تحصیلی داشته باشید

 20. مهشید

  تیر ۱۲, ۱۳۹۵ at ۷:۵۲ بعد از ظهر

  سلام خواستم بدونم برای اقدام یرای اقامت آمریکا یا استرالیا بغیر از لاتاری و تحصیلی آیا باید ۱۲ سال تحصیلات داشت یا نه .
  آیا برای هر اقامتی باید حداقل ۱۲ سال تحصیلی داشته باشید یا تحصیلات ربطی برای اقامت ندارد متشکرم

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۳:۵۸ بعد از ظهر:

  درود
  این مورد مربوط به لاتاری هست . اما لاتاری راحتترین شیوه مهاجرت هست که به صورت قرعه کشی است. باقی شیوه ها اکثر شرایط سخت تری دارند که نیاز به تحصیلات بالا و یا سابقه کاری و مدرک زبان دارند .

 21. زمانپور

  تیر ۱۳, ۱۳۹۵ at ۴:۱۰ قبل از ظهر

  سلام من و همسرم برای اولین بار میخواهیم در لاتاری شرکت کنیم من فوق لیسانسم و همسرم لیسانس مدارکمونو قبل ثبت نام باید ترجمه کنیم؟کجا میتونم ترجمه کنم که خوب و دقیق باشه و چه چیزایی رو لازم که بدم برای ترجمه.

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۳:۵۶ بعد از ظهر:

  درود
  خیر. برای ثبت نام نیازی به ترجمه مدارک ندارید .

 22. زهرا

  تیر ۱۴, ۱۳۹۵ at ۸:۱۸ قبل از ظهر

  سلام اقای شایگان من دانشجوی سال اخر پرستاری هستم خیلی خیلی دوست دارم مهارجرت کنم به امریکا یا هر کشوری که دارای موقیت مناسب باشه و میخوام از طریق لاتاری ثبت نام کنم اما میترسم فرم ثبت نام رو درست تکمیل نکنم میشه بگید از چه طریق با شما هماهنگ کنم تا کارای ثبت نامی من رو انجام بدین . یک دنیا ممنون

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۵ ۱:۰۶ قبل از ظهر:

  درود
  شماره های تماس در سایت ذکر شده است. فرم ثبت نام آنلاین هم به زودی در سایت قرار می گیرد که میتوانید از طریق فرم آنلاین اقدام نمایید.

 23. فرخ

  تیر ۲۷, ۱۳۹۵ at ۱۱:۳۰ قبل از ظهر

  سلام
  من مدرک لیسانس دارم ولی دیپلمم فنی حرفه ای هستش.ایا مشکلی داره واسه ثبت نام .درواقع فوق دیپلم گرفتم وبعدش لیسانس

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ قبل از ظهر:

  درود
  خیر مشکلی برای ثبت نام نخواهید داشت

 24. paria

  تیر ۲۷, ۱۳۹۵ at ۸:۳۰ بعد از ظهر

  سلام وقتتون بخیر
  من امسال میرم پیش دانشگاهی یعنی مشت کنکر برای کنکور ۹۶ هستم…
  میخواستم ببینم با این شرایط میتونم توی ثبت نام ۲۰۱۸ شرکت کنم؟؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۹:۵۴ قبل از ظهر:

  درود
  بله می توانید

 25. ملی

  تیر ۳۰, ۱۳۹۵ at ۱:۲۷ بعد از ظهر

  درود و سپاس برای توضیحات کاملی که میدین

  امکانش هست من وهمسرم هرکدوم جداگانه ثبت نام کنیم تا شانسمون بالاتر بره؟ یعنی من کل خانواده رو زیرمجموعه م بذارم وایشون هم همینطور.

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ تیر ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۱:۴۳ بعد از ظهر:

  درود
  بله دوست گرامی . اگر هر دو پیش نیاز ۱۲ سال تحصیلی داشته باشید می توانید دو فرم ثبت نام نمایید .

 26. علی

  مرداد ۳, ۱۳۹۵ at ۶:۱۴ بعد از ظهر

  باسلام من مدرک ۱۲سال تحصیل ندارم درباره شرط دوم منظور از دوسال سابقه کار چیه میشه دقبقا توضیح بدین شرط دوم چی هست.باتشکر

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۱:۳۰ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  دو سال سابقه کار در ۵ سال گذشته در کارهایی که در نظام کاری آمریکا حداقل رتبه ۷ داشته باشند .

 27. روشنک

  مرداد ۸, ۱۳۹۵ at ۸:۴۳ قبل از ظهر

  با سلام و درود فراوان به شما آقای شایان
  کدام یک از موارد زیر برای ثبت نام افرادی که طلاق گرفته اند و فرزند دارندضروری است؟
  ۱- مشخصات همسر سابق
  ۲- عکس همسر سابق

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۸ام, ۱۳۹۵ ۲:۱۲ بعد از ظهر:

  درود
  این موارد را در حال حاضر نیازندارید . به امید خدا اگر جز برندگان بودید به اطلاعات همسر سابقتون نیاز پیدا می کنید

 28. مهدی

  مرداد ۱۰, ۱۳۹۵ at ۲:۳۲ بعد از ظهر

  با سلام.
  من آقا و دانشجوی کارشناسی هستم.پس از پایان تحصیل در صورت خروج از کشور، آیا مشکل نظام وظیفه وجود دارد؟ بدین معنی که در صورت قبولی، آیا نظام وظیفه اجازه میده با گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشم؟ با تشکر

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ بعد از ظهر:

  درود دوست گرامی
  شما برای خروج از کشور باید دانشجو باشید و یا پذیرش از دانشگاه مقطع بالاتر داشته باشید که اجازه خروج دریافت کنید. اگر مشغول به تحصیل نباشید اجازه خروج از کشور نخواهید داشت .

 29. فرهاد

  مرداد ۱۱, ۱۳۹۵ at ۱۰:۲۲ قبل از ظهر

  با سلام من و خانمم هر دو دیپلم فنی داریم که قابل قبول نیست اما مدرک فنی و حرفه ای و سابقه کار داریم یعنی جواز کار داریم و پنج سال هم بیشتر سابقه کار داریم خودم مکانیک هستم و خانمم خیاط آیا می توانیم شرکت کنیم و اگه میتونی الان فرم موجود در سایت را پر کنیم یا باید تا ده مهرماه صبر کنیم

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ بعد از ظهر:

  درود دوست گرامی
  سابقه مشاغلی قابل قبول است که رتبه ۷ به بالا داشته باشند . مشاغلی که شما فرمودین بودید این رتبه را ندارند . شما می توانید ثبت نام کنید . اما اگر میخواهید زمانی که نتایج اعلام می شود به مشکل نخورید باید تحصیلات خودتون رو در مقطع پیش دانشگاهی و یا کاردانی ادامه دهید . تا به امید خدا اگر جز برندگان ۲۰۱۸ بودید با مشکل مواجه نشوید . می توانید هم اینک از طریق فرم موجود در سایت پیش ثبت نام را انجام دهید تا زمانی که ثبت نام اغاز شده فرم شما ثبت نام شود و کانفیرمیشن نامبر و اطلاعات فرم ثبت نامی شما برایتان ارسال گردد.

 30. فرهاد

  مرداد ۱۱, ۱۳۹۵ at ۱:۴۰ بعد از ظهر

  ضمن تشکر از پاسخگویی شما می خواستم بدونم رتبه بندی مشاغل به چه نحوی هستش از کجا بفهمیم شغلمون در چه رتبه ای هستش ممنون

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۵ ۲:۰۰ بعد از ظهر:

  مشاغلی که فرمودین رتبه ۷ رو ندارند . اما در کل برای اطلاع از رتبه مشاغل می توانید از سایت زیر کمک بگیرید.
  http://www.onetonline.org/
  وارد سایت که شدید کار مورد نظر خود را جستجو کنید . بعد از یافتن شغل مورد نظر وارد آن شوید و در پایین صفحه گزینه svp را پیدا نمایید. اگر همانند زیر بود. شغل مورد نظر شما مورد قبول خواهد بود .
  SVP Range (۷٫۰ to < ۸٫۰)

 31. کامران

  مرداد ۱۱, ۱۳۹۵ at ۱۱:۵۷ بعد از ظهر

  با سلام و وقت بخیر
  بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم، داشتن مدرک IELTS تاثیری در امتیاز دهی دارد؟ مقالات و سوابق علمی چطور؟
  باتشکر

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۰:۲۱ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  در پروسه لاتاری خیر . این پروسه به صورت قرعه کشی است و در کل ویزای تنوع فرهنگی هست و سطح تحصیلات بالا و یا مشاغل بالا ارجحیتی نسبت به سایر مدارج و مدارک ندارد .

 32. arshia

  مرداد ۱۳, ۱۳۹۵ at ۹:۰۵ قبل از ظهر

  سلام
  من الان ۳ تا پسر دارم یکیشون دوم راهنمایی یکیشون ۳ ساله و یکیشون۵ ساله من میتونم تو لاتاری با این وضیعت ثبت نام کنم؟؟؟؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۱۵ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  اگر خودتان مدرک ۱۲ سال تحصیلی داشته باشید . بله میتوانید در قرعه کشی ثبت نام نمایید .

 33. فرشيد

  مرداد ۱۷, ۱۳۹۵ at ۱:۱۵ قبل از ظهر

  سلام
  عرض ادب ، میخواستم بدونم اگر در قرعه کشی برنده شدیم و بعد از پروسه پزشکی و مصاحبات و دریافت ویزا و ورود به آمریکا چقدر زمان میبره تا گرین کارت رو دریافت کنیم و همچنین چقدر زمان میبره تا سیتی زنی إمریکا رو بگیریم ، و ویزای لاتاری از کدام نوع ABCD… محسوب میشه؟
  ممنون میشم اگر پاسخ سوالاتم رو بدین.

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  از زمان ورود به آمریکا حدود ۴۰ روز تا شش ماه زمان متغیر است که بتوانید گرین کارت خود را دریافت کنید. برای شهروندی هم حداقل پنج سال از ورودتون به آمریکا بای گذشت باشد.
  ویزا نوع DV است .

 34. yassaman

  مرداد ۱۹, ۱۳۹۵ at ۱۱:۲۲ بعد از ظهر

  Salam man pedaram sar khode hame maro sabtenam lottry kard va ghbol nashodim aya mane khodame tanha mitonam 3 sal degheh ke sharayetesham daram saptenam konam?

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۱:۲۹ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  شما اگر پیش نیاز ثبت نام یعنی همان ۱۲ سال تحصیلی را داشته باشید هر سال نیز می توانید شرکت نمایید .

 35. Reza

  مرداد ۲۲, ۱۳۹۵ at ۱۲:۱۳ بعد از ظهر

  با سلام و عرض ادب
  می خواستم بپرسم که من دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس هستم موقع ثبت نام باید فوق لیسانس بزنم یا لیسانس ؟ ممنون

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۰:۲۲ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  تفاوت خاصی ندارد . هم لیسانس می توانید وارد نمایید . هم فوق لیسانس

 36. amin

  مرداد ۲۲, ۱۳۹۵ at ۵:۲۴ بعد از ظهر

  با سلام و خسته نباشی
  بعد از برنده شدن در لاتاری .ایا مکان و جای برای مصاحبه لاتاری وجود دارد؟
  بعد از برندشدن در لاتاری چگونه و از چه راهی ویزای امریکا دریافت کنیم؟
  به محض ورود به کشور امریکا اولین جا به کجا مراجعه کنیم؟
  ایا در کشور امریکا دفتر و یا اداره خاصی وجود دارد که به انجا مراجعه کنیم؟
  از طریق گرین کارت میشه درخواسته پناهندگی کرد ؟
  بعداز اینکه وارد کشور امریکا شد و متاسفانه هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد میشه به کشور ایران باز گشت ؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۰:۴۶ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  بعد از برنده شدن مراحل زیادی دارید از جمله ارسال فرم ها واکسیناسیون – اماده سازی مدارک مصاحبه و … بعد از اگر ویزا گرفتید می توانید وارد آمریکا شوید .
  به محض ورود قرار نیست به جایی مراجعه نمایید . باید برای خود محل سکونت انتخاب نمایید و کم کم زندگی خود را آغاز نمایید . و منتظر دریافت اس اس ان و گرین کارت خود باشد . کسی که گرین کارت دارد نیازی به درخواست پناهندگی ندارد!
  بله می توانید بازگردید .

 37. حمید

  مرداد ۲۴, ۱۳۹۵ at ۵:۳۸ بعد از ظهر

  سلام ثبت نام دقیقا چند مهر ماه میباشد ممنون

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ بعد از ظهر:

  درود
  احتمالا ۱۰ مهرماه شروع خواهد شد .

 38. مینا

  مرداد ۲۶, ۱۳۹۵ at ۷:۴۱ بعد از ظهر

  سلام، دور بعدی شرکت در لاتاری از چه تاریخی است؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ بعد از ظهر:

  درود
  ثبت نام جدید از ۱ اکتبر شروع خواهد شد .

 39. sara

  مرداد ۲۷, ۱۳۹۵ at ۱۱:۵۴ قبل از ظهر

  باسلام ، و پیشاپیش سپاسگزارم از راهنمایی های شما.بنده میخواستم در لاتاری شرکت کنم سوالی دارم اینست که بنده مجردهستم و مدرک کارشناسی دارم.ایا مینوانم پس از برنده شدن مادرم را همراه خود ببرم؟ایا باید در فرم ثبتنام در قسمت خاصی از فرم اطلاعات ایشان را هم وارد نمایم؟به چه نکات دیگری باید دقت کنم؟و اگردر یک مقاله ای وظایف و کارهایی که پس از برنده شدن در لاتاری باید انجام دهیم با بیان جزییات ذکر بفرمایید ممنون میشوم از جمله مثلا کارهای اداری باذکر جزییات که در ایران وخارج از ایران باید انجام دهیم و حتی کارهای غیر رسمی و اداری تاشرایط جدید برای ما متقاضیان قابل فهم و آشناتر شود متشکرم

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ بعد از ظهر:

  درود دوست گرامی
  خیر همچین امکانی وجود ندارد . شما فقط همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال را می توانید در کیس خود وارد نمایید . برای مادرتان باید یک فرم جداگانه تکمیل نمایید . دوستانی که جز برندگان هستند مراحلی مختلفی در تا دریافت ویزا دارند و بعضی از دوستان پیروز به دریافت ویزا نمی شوند . معمولا برای دوستان برنده گروههایی خاص داریم که بعد از برنده شدن به آن گروهها اضافه می شوند تا کارهایشان را به خوبی انجام دهند . اما به صورت کلی افراد بعد از برنده شدن باید مراحل زیر را طی کنند.
  ارسال فرمهای آنلاین – ترجمه مدارک – واکسیناسیون – وقت مدیکال – وقت مصاحبه – ثبت نام دفتر پستی – بعضی دوستان مراحل اداری خاص را باید طی کنند.

 40. میعاد

  مرداد ۲۸, ۱۳۹۵ at ۱۱:۴۹ قبل از ظهر

  با سلام و خسته نباشید. اگر کسی در لاتاری برنده بشه مدرک زبان در هنگام دادن مدارک به سفارت هم باید ارائه بده یا نه نیازی به مدرک زبان نیست؟و یک سوال دیگر اینکه چه فرقی بین ثبت نام لاتاری که شما انجام می دهید و شخص خودش انجام میدهد وجود دارد؟ممنون

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۰:۱۲ قبل از ظهر:

  درود
  خیر نیازی به ارائه مدرک نخواهد بود
  فرقی ندارد دوست گرامی . فرمهایی که توسط ما تکمیل می شوند کاملا دقیق و بدون مشکل هستند و اگر زمانی جز برندگان باشید به امید خدا مشکلی از این بابت نخواهید داشت . اگر خودتان هم فرمتان را دقیق و بدون مشکل پر نمایید ، نیازی به استفاده از خدمات ما نخواهید داشت.

 41. کاظم

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۵ at ۶:۵۵ قبل از ظهر

  سلام،سپاسگزارم بابت زحماتتون،لطفا شغل های ۷ رو بگین چه شغل هائی هست،از روی اون آدرس چیزی متوجه نشدم

 42. saba

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۵ at ۲:۵۳ بعد از ظهر

  سلام و درود
  من سال دوم دبیرستان هستم میخوام برم سال سوم دبیرستان
  و من باید همراه خانوادم شرکت کنم میخواستم بدونم اگر در لاتاری برنده بشم آیا به مشکلی برنمیخورم؟

  و یک سوال دیگه اگر ما در لاتاری برنده شیم و مادرم نخواد همراه ما بیاد آیا مشکلی پیش میاد یا نه؟

  آیا درسته در عکسی که باید بفرستیم حتما باید گوش هامون پیدا باشه؟

  باتشکر

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۰:۰۸ قبل از ظهر:

  درود
  خیر مشکلی ندارید .
  اگر مادر شما برنده اصلی باشد ایشان حتما باید در ابتدا به آمریکا بیایند .
  خیر اجباری به معلوم بودن گوش نخواهد بود . راهنمای عکس در لینک زیر هست .
  http://parsmohajer.net/immigration/usa/lottery/dv-lottery-photo-requirements.html/

 43. sara

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۵ at ۳:۴۶ بعد از ظهر

  سلام مجدد حضور شما ، بنده اینگونه متوجه شدم که نمیتوانم مادرم را با خود ببرم مگر اینکه برای او یک فرم جداگانه شرکت در لاتاری به صورت انلاین پر کرده و در صورت برنده شدن هر دو امکان سفر وجود دارد؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۰:۰۶ قبل از ظهر:

  درود
  اگر هر دو شما برنده شوید و هر دو پیروز به دریافت ویزا شوید می توانید با هم به آمریکا بروید .

 44. Nafad

  مرداد ۳۰, ۱۳۹۵ at ۲:۰۵ قبل از ظهر

  سلام و درود
  من مدرک تحصیلیم دیپلم هنرستان هستش
  فوق دیپلمم بخاطر مشکلاتی نصفه موند
  خرداد امسال موفق شدم تغییر رشته بدم و دیپلم انسانی و بگیرم الان ۱۲ سال حساب میشه؟
  من اصلا زبان انگلیسیم خوب نیست این واسم مشکل ایجاد میکنه؟
  سابقه ی کارم ندارم الزامیه؟
  اصلا شانسی دارم واسه برنده شدن؟یا بیخیالش بشم؟
  گرین کارت کره جنوبیم میشه گرفت؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  اگر تحصیلات دوره کاردانیتون یک ساله بوده باشد مشکلی از بابت پیش نیاز تحصیلی نخواهید داشت .
  نیازی به دانش زبان انگلیسی نیست برای برندگان به صورت اجباری . اما قاعدتا اگر جز برندگان باشید و پیروز به کسب ویزا شوید برای اینکه بتوانید در آمریکا زندگی کنید بهتر هست مهارت زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید .
  کره جنوبی برنامه ای همانند قرعه کشی گرین کارت آمریکا ندارد .

 45. milad

  مرداد ۳۱, ۱۳۹۵ at ۲:۴۲ بعد از ظهر

  مهلت ثبت نام لاتاری تا کی هست
  و آدرس سایت ثبت نام میشه معرفی کنید

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۵ ۵:۲۱ بعد از ظهر:

  درود
  در مطلب بالا پاسخ هر دو پرسشتان نوشته شده دوست گرامی

 46. محمد

  شهریور ۱, ۱۳۹۵ at ۱۱:۳۵ قبل از ظهر

  سلام ضمن تشکر از شما خواستم ببینم چه زمانی میبایستی مدارکمون رو برای شما ارسال کنیم؟آیااز طریق تلگرام میتونیم مدارک رو براتون بفرستیم…ممنون میشم بتونید پاسخ وراهنمایی فرمایید

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱ام, ۱۳۹۵ ۱:۴۱ بعد از ظهر:

  درود دوست گرامی
  اگر مایل باشید بنده در خدمتتون باشم . از دو طریق می توانید اطلاعات رو ارسال کنید .
  طریق اول پر کردن فرم از طریق لینک زیر
  http://parsmohajer.net/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7/

  طریق دوم ارسال اطلاعاتتون به صورت دستی از طریق شماره های تلگرام زیر
  ۴۸۷۹۲۲۲۹۹۳۲+
  ۰۹۳۵۵۰۹۱۵۵۱

 47. زهرا عماذ

  شهریور ۲, ۱۳۹۵ at ۵:۵۰ قبل از ظهر

  سلام من نمیتوانم هزینه ثبت نام لاتاری را بدهم زیرا یارانه ام قطع شده یک آدم خیر با من تماس بگیره

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۲ام, ۱۳۹۵ ۶:۰۴ بعد از ظهر:

  درود
  شما میتوانید شخصا ثبت نام نمایید . و مورد دیگر اینکه شخصی که برنده لاتاری شود برای انجام کارهای مصاحبه و مدیکال و رفت آمد به کشور و محصل مصاحبه و رفتن به آمریکا حداقل ۱۵ تا بیست میلیون تومان هزینه دارد .

 48. فاطمه

  شهریور ۶, ۱۳۹۵ at ۱۰:۱۷ بعد از ظهر

  سلام من متاهلم و یه دختر هشت ماهه دارم میخواستم بپرسم باید در قسمت عکس همسر و فرزند چجور عکسی بزارم یعنی عکسشون باید دارای شرایط خاصی باشه مثل عکس خودم؟ چون دخترم هشت ماهشه نمیتونم ازش عکس پرسنلی بگیرم

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۶ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ بعد از ظهر:

  درود
  عکس همسرتان باید دقیقا همانند عکس خودتان باشد. عکس دخترتان نیز تا جایی که می توانید نزدیک به شرایط عکس اعلام شده ازش عکس بگیرید . زمینه عکسش نیز روشن و یک دست باشد . همانند عکس زیر .

  عکس بچه ها برای لاتاری

 49. pouria

  شهریور ۸, ۱۳۹۵ at ۰:۵۶ قبل از ظهر

  درود
  سوالی که دارم ایا موقعی که اسم شخصی در میاد در لاتاری هزینه رفتن به پایه خود فرده اگه هزینش پایه خود فرد باشه دقیقا چقدر تموم میشه و اینکه باید برای رفتن به امریکا به ترکیه رفت برای مصاحبه؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۸ام, ۱۳۹۵ ۸:۲۴ قبل از ظهر:

  درود
  تمام هزینه ها با شخص برنده است . مصاحبه ها در کشورهای مختلف انجام می شود . تا رسیدن به آمریکا برای هر نفر چیزی حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد .

 50. pouria

  شهریور ۸, ۱۳۹۵ at ۱:۲۰ قبل از ظهر

  درودی دوباره
  هزینه لاتاری رایگان هست چرا این سایت برای ثبت نام پول میگیره؟مگه از داخل سیستم شما داره قرعه کشی میشه؟این ی نوع قرعه کشی که سیستم انجام میده در امریکا پس هیچ شرکتی نمیتونه کاری برای درومدن اسم کنه تو سایتای اصلی که ثبت نام رایگان هست میگن به هیچ کس ندین براتون ثبت نام کنن واینکه اگر شما یچیز اشتباهی بزنین ۱سال شانسو از اون شخص میگیرین.حالا چرا مردمو ساده گیر اوردین؟اینم شغل خوبیه

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۸ام, ۱۳۹۵ ۸:۲۳ قبل از ظهر:

  درود دوست گرامی
  آیا شما این مطلب خواندین ؟ جایی در این مطلب نوشته که حتما باید به ما و یا همکاران دیگر در این زمینه پول پرداخت کنید تا ثبت نام کنید !!!!!
  شما یک بار این مطلب رو مطالعه بفرمایید.
  این مطلب تمام اطلاعات مورد نیاز ثبت نام رو نوشته ، حتی آدرس سایت اصلی را ارائه کرده ، حتی تک تک فیلدها فرم ثبت نام رو توضیح داده و راهنمایی کامل برای ثبت نام را دارد !!!! بعد شما اینطور می فرمایید!!!

  موارد بالا برای دوستانی هست که خودشان قصد ثبت نام دارند .
  دوستانی هم که به هر علتی نمی خواهند خودشان ثبت نام کنند می توانند از خدمات ما استفاده کنند.

  پیروز باشید .

 51. marziyhe

  شهریور ۸, ۱۳۹۵ at ۱۱:۰۱ قبل از ظهر

  با‌سلام ‌. من سوالی داشتم در خصوص مدرک تحصیلی من امسال میرم سوم دبیرستان و تا سال دیگه دیپلم رو میگیرم . میخواستم بدونم من میتونم امسال شرکت کنم یا سال دیگه ؟!
  و یه سوال دیگه اینکه من پدر و مادرم هردو مدرک دیپلم دارند ولی مال تقریبا ۳۲ سال پیش هستش .اون زمان پیش دانشگاهی نداشتن . میتونن در لاتاری شرکت کنند؟!

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۸ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ بعد از ظهر:

  درود دوست گرامی
  شما به ثبت نام امسال نمی رسید . سال آینده می توانید ثبت نام نمایید . اما پدر مادرتان می توانند ثبت نام نمایند زیرا مدرک دیپلم آنها ۱۲ ساله بوده است .
  شما هم می توانید امسال زیر مجموعه کیس پدر و مادرتان شوید و سال آینده علاوه بر پدر و مادرتان یک فرم جداگانه نیز برای خودتان ثبت نمایید .

 52. محسن

  شهریور ۸, ۱۳۹۵ at ۳:۵۴ بعد از ظهر

  سلام جناب شایگان آیا الان میتوانم برای ثبت نام اقدام کنم .۱۳۹۵/۰۶/۰۷

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۸ام, ۱۳۹۵ ۴:۱۸ بعد از ظهر:

  درود دوست گرامی
  اگر منظورتان ثبت نام اصلی در سایت اصلی است باید منتظر باشید تا ثبت نام شروع شود . ثبت نام از ۱ اکتبر شروع می شود به احتمال زیاد .
  اگر هم بخواهید بنده در خدمتتون باشم می توانید از هم اکنون فرم پیش ثبت نام در سایت را تکمیل نمایید تا زمانی که ثبت نام باز شد فرمتان ثبت شود و کانفیرمشین نامبر و اطلاعات ثبت نامی خدمتتان ارسال شود .

 53. np***

  شهریور ۹, ۱۳۹۵ at ۱۱:۳۳ قبل از ظهر

  سلام من تازه گواهی موقت لیسانسم رو گرفتم وگفتن مدرک اصلی ۴سال بعد داده میشه.مدرک تحصیلیمو موقع ثبت نام چی باید بزنم ؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۹ام, ۱۳۹۵ ۳:۴۸ بعد از ظهر:

  درود دوست گرامی
  هم مدرک دیپلم می توانید بزنید هم لیسانس .

 54. سپيد

  شهریور ۹, ۱۳۹۵ at ۲:۰۱ بعد از ظهر

  با درود
  آیا در صورت برنده شدن لاتاری و استفاده نکردن از آن به هر دلیلی و یا رد شدن در مرحله صدور ویزا، سال های بعد هم می توان مجددا در لاتاری ثبت نام نمود؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۹ام, ۱۳۹۵ ۳:۴۷ بعد از ظهر:

  درود
  بله می شود دوست گرامی
  محدودیتی برای ثبت نام مجدد وجود ندارد.

 55. محمد

  شهریور ۹, ۱۳۹۵ at ۶:۱۲ بعد از ظهر

  با سلام
  آیا ازدواج موقت هم مورد قبول می باشد ؟

 56. پوریا

  شهریور ۹, ۱۳۹۵ at ۹:۱۹ بعد از ظهر

  درود
  قربان ۱_ موقع قبولی برای رفتن به ترکیه دقیقا چه سوالاتی میپرسن؟و چی باید جواب داد؟
  ۲_ موقع رفتن به امریکا باید خونه خودمون بگیریم یا امریکا خونه در اختیارمون میزارن؟
  ۳_اگه زبان انگلیسی اصلا بلد نباشیم اونجا بهمون درس میدن؟
  ۴_کسی که بیماری خاص داره مشکلی برای قبولیش نداره یعنی در ترکیه عنوان نکنه? بیماری (MS)

  ۵_حقوقی که امریکا موقع زبان کار کردن بهمون میده دقیقا چقدره؟
  ۶_فیش عابر که در ترکیه نشون میدیم باید چقدر باشه؟
  سپاسگزارم از زحمات شما

 57. arash

  شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ at ۸:۲۷ قبل از ظهر

  با درود
  من تحصیلات لیسانسمو تموم کردم ولی هنوز مدارکم نیومده اگه تا موقع ثبت نام لاتاری نیاد میتونم مدرکمو لیسانس انتخاب کنم یا نه؟ متشکر

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ بعد از ظهر:

  درود
  بله لیسانس انتخاب کنید.

 58. vahid

  شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ at ۷:۳۸ بعد از ظهر

  با سلام
  خانم من باردار هست و به امید خدا اوایل بهمن بچه متولد میشه من تو فرم بزنم بچه دارم یا نه؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ بعد از ظهر:

  درود
  خیر دوست عزیز ، شما فرزندی ندارید در زمان تکمیل فرم

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ بعد از ظهر:

  درود
  خیر دوست عزیز ، شما فرزندی ندارید در زمان تکمیل فرم

 59. پوریا

  شهریور ۱۱, ۱۳۹۵ at ۱۱:۴۱ بعد از ظهر

  درود قربان
  ۱_ موقع قبولی برای رفتن به ترکیه دقیقا چه سوالاتی میپرسن؟و چی باید جواب داد؟
  ۲_ موقع رفتن به امریکا باید خونه خودمون بگیریم یا امریکا خونه در اختیارمون میزارن؟
  ۳_اگه زبان انگلیسی اصلا بلد نباشیم اونجا بهمون درس میدن؟
  ۴_کسی که بیماری خاص داره مشکلی برای قبولیش نداره یعنی در ترکیه عنوان نکنه? بیماری (MS)

  ۵_حقوقی که امریکا موقع زبان کار کردن بهمون میده دقیقا چقدره؟
  ۶_فیش عابر که در ترکیه نشون میدیم باید چقدر باشه؟
  سپاسگزارم از زحمات شما

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۳:۴۶ بعد از ظهر:

  درود
  مصاحبه ها تنها در کشور ترکیه نیست و در سایر کشورهای اطراف ایران نیز انجام می شود . سوالاتی در مورد شغل تحصیلات ، سربازی ، تاهل و …
  خیر خودتان باید یادبگیرید . البته در بعضی ایالتها مرکاز زبان آموزی رایگان نیز وجود دارد .
  بیشترین مشکل در رابطه با بیماریهای واگیردار است .
  حقوقی پرداخت نمی شود .

 60. مریم

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۵ at ۱۲:۴۶ بعد از ظهر

  باسلام خسته نباشید زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ میشه ۱۰مهر ۱۳۹۵؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۳:۳۸ بعد از ظهر:

  درود
  بله دوست گرامی

 61. اسماعیل

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۵ at ۶:۲۲ قبل از ظهر

  با درود
  در صورت قبولی در قرعه کشی گرین کارت،مهلت زمان مراجعه به سفارت کشوری که مصاحبه انجام میدهیم تا چند ماه است؟؟؟؟؟؟؟
  چون هنوز پاسپورت نگرفته ام؟؟؟؟؟؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۲:۵۱ بعد از ظهر:

  درود
  کل پروسه لاتاری از زمان اعلام نتایج تا پایان آن دوره حدود ۱۷ ماه خواهد بود .

 62. عیسی

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۵ at ۱۰:۵۵ قبل از ظهر

  با سلام
  مدرک دیپلم سه ساله تجربی دارم، ولی پیش دانشگاهی ندارم
  الان هم دوره کاردانی دانشگاه آزاد ثبت نام کردم
  آیا میتونم لاتاری ثبت نام کنم؟
  مرسی

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۲:۵۰ بعد از ظهر:

  درود
  بله ، می توانید ثبت نام نمایید به شرطی که تا سال آینده حداقل یک سال تحصیلات دانشگاهی داشته باشید مشکلی نخواهید داشت .

 63. عباسعلی

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۵ at ۱:۳۶ بعد از ظهر

  با سلام
  من دوتا مدرک فوق لیسانس دارم. در موقع ثبت نام کدوم یک از مدرکها رو ذکر کنم؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۲:۴۹ بعد از ظهر:

  درود
  در مورد مدرک شما رشته ای پرسیده نمی شود . شما فقط میزان تحصیلات خود را می توانید وارد نمایید .

 64. si123

  شهریور ۱۴, ۱۳۹۵ at ۷:۵۶ بعد از ظهر

  سلام
  وقتتون بخیر
  من از همسرم جدا زندگی میکنم و درگیر کارهای جداییم هستم میخاستم بدونم حتی اگه تا موقع ثبت نام جدا نشده باشم میتونم برای ثبت نام طلاق رو تیک بزنم ؟مدارکی دراین زمینه میخان ازمن؟چون توی قسمت جدا زندگی کردن گفته که همسر هم باید ثبتنام شه حتی ااگه ویزا نخواد من مدرکی از ایشون ندارم که ثبتنامشون کنم. سوال بعدیم اینکه جواب پذیرش هر سال چه موقع میاد و اگر پذیرفته بشیم ولی برای مصاحبه نتونیم بریم میشه باز سال بعد ثبت نام کرد؟

  Shayegan

  Shayegan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۵ام, ۱۳۹۵ ۲:۲۵ بعد از ظهر:

  درود
  تا زمانی که طلاقتون به صورت رسمی ثبت نشده شما متاهل هستید . پس باید اطلاعات همسرتون هم ثبت بشه. شما نیازی به مدرک از همسرتون ندارید . فثط نیاز به اطلاعات دارید . که مطمئنا ازشون دارید این اطلاعات را . /
  نتایج اردیبهشت سال آینده اعلام میشود .
  بله می توان مجدد شرکت کرد.